Podujatie


CZECHO MECHO - Zrní

CZECHO MECHO - Zrní

Skupina Zrní, jedno z navýraznejších príjemných prekvapení tohtoročného festivalu Pohoda, vystúpi v KC Dunaj.

Popis

Plné kluby, Objav roka 2012 v Cenách Anděl (celkom 4 nominácie), výhra Českého Tučňáka, plus nominácie na hudobné ceny Apollo a vinyl. Také sú posledné aktivity kladnianskych ZRNÍ.

Vlani na jeseň vydali svoj tretí album Soundtrack ke konci světa, ktor bolo nadšene prijaté kritikou i fanúšikmi. "Soundtrack ke konci světa je nahrávkou, ktorá dosahuje tie najťažšie méty na globálnom hudobnom ihrisku , " hovorí o albume Pavel Turek v časopise Respekt. Doska "ponúka plnú náruč hitov, ktoré neznejú hlúpo a hneď tak sa neopočúvajú ... zahraničiu by som taký český export zo srdca prial,"uvádza Aleš Borovan v E15 .
 
Kvintet Zrní spolu hrá v rovnakom zložení už dvanásť rokov a na konte majú tri albumy (Voní , Hrdina Počítačový hry ide do sveta , Soundtrack ke konci světa ). Vychádzajú zo zvukov elektronickej doby , tak z ľudovky , inšpiráciou sú im pritom ľudia, krajina, zvieratá, komiks, počítač a Poldovka. Ich hudba je osobitá, vynaliezavá, hravá, dynamická, farebná a plná emócií. „Zrní je hra, něžný artbrut, kladenskej uhelnej zen.“

vstupenky:
prepredaj: 6€
na mieste: 8€

Obrázky a videá

  • CZECHO MECHO - Zrní

Tipy


Real Something Series 2016

Fuga, Bratislava

Druhý ročník série koncertov Real Something ponúkne štyri večery, v rámci ktorých sa…

Na mohutnom kmeni alternatívneho stromu, nazvaného Jablkoň vyrástla pred dvomi rokmi jej najkomornejšia…

Inscenácia vás zavedie do mesta po stopách zlatého prasiatka! Možno aj vám na…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach