Inscenácia inšpirovaná knihou Lietajúci deduško od Štěpána Zavřela. Pre všetkých od 6 rokov.

Bratislavské bábkové divadlo: O psíčkovi a mačičke. Pre deti od 3 rokov. Miesto konania: Dom detí, Škultétyho 5, Bratislava

Bratislavské bábkové divadlo: Myška nie je líška Miesto konania: Dom detí, Škultétyho 5, Bratislava

Predstavenie Drevený tato vzniklo na podklade detských básní Tomáša Janovica a je určené všetkým trochu neposlušným deťom a všetkých trochu zaneprázdneným rodičom od troch do sto rokov.

Bláznivá strašidelná komédia v atmosfére „búrky na cintoríne a zavýjajuceho kojota“ o hľadaní zmyslu života a nástrahách bezbrehej túžby po sláve s hudbou od Mariána Čekovského vás postraší, pobaví a zoznámi s udatnou príšerkou menom Charlie, o ktorej ste doteraz nikdy nepočuli, pretože jej film nebol nikdy natočený, a na ktorú odteraz už nikdy nezabudnete, pretože sa vám obeťou za svojich priateľov zapíše rovno do srdca.

Hra pre deti od 2 rokov z programu „Skôlkohry“

Kniha Na slepačích krídlach bola zaradená do rebríčka najlepších desiatich nemecky napísaných kníh. Teraz ju môžete zažiť v divadelnej adaptácii Kataríny Aulitisovej. Pre mládež od 12 rokov.

Mio, môj Mio je u nás málo známe dielo Astrid Lindgrenovej. Je to rytiersky príbeh o odvahe a láske, ktorá pretvára a formuje a z obyčajných ľudí, robí hrdinov. Podujatie sa koná v Dome detí na Škultétyho 5 v Bratislave.

Bábkové divadlo Žilina privítame na doskách BBD s inscenáciou Škaredé káčatko v sobotu 28. apríla 14:30.

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach