Podujatie


Balkan Bashavel w/ Shantel | Bratislava
2

Balkan Bashavel w/ Shantel | Bratislava

Začiatok nového roka znamená aj ďalšiu zimnú Balkan Bashavel tour! Príďte vyskákat kalórie z vianočného hodovania v rytme balkan beats, gypsy music, cumbie, reggae a všeličoho ďalšieho z world music. Bratislavské vydanie celú šnúru uzatvorí. A výnimočné bude aj tým, že na ňom vystúpi jedna z ikonických postáv žánru balkan beats, nemecký DJ a producent Shantel.

Dátum (začiatok) podujatia:Začiatok nového roka znamená aj ďalšiu zimnú Balkan Bashavel tour! Príďte vyskákat kalórie z vianočného hodovania v rytme balkan beats, gypsy music, cumbie, reggae a všeličoho ďalšieho z world music. Bratislavské vydanie celú šnúru uzatvorí. A výnimočné bude aj tým, že na ňom vystúpi jedna z ikonických postáv žánru balkan beats, nemecký DJ a producent Shantel.
 
Kompletná zostava večera: Shantel (DJ set) + MALALATA + Le Petit Nicolas
 
Shantel (DE, DJ set)
Stefan Hantel, známy pod umeleckým menom Shantel, je DJ a producent pôsobiaci vo Frankfurte nad Mohanom. Pochádza z prostredia bukovinských Nemcov, jeho starí rodičia boli z rumunskej časti Bukoviny. Shantel je známy spoluprácou s rómskymi dychovými orchestrami a remixovaním balkánskej hudby s hudbou elektronickou. Bratislavu navštívi po dlhšej dobe a v rámci DJ setu odohrá svoje najväčšie hity ako aj tracky z najnovšieho albumu Shantology.
 
MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Colours of Ostrava, Pohoda, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.
 
Le Petit Nicolas (CZ)
Šikovný DJ z Prahy, od ktorého balkánske dychovky rozhodne nečakajte. Je totiž priekopníkom moderných fúzií balkánskych rytmov s ďalšími hudobnými žánrami.
 

Naše tipy


Tragikomédia o tom, či sa dá zmeniť život, keď vám osud dá druhú…

Lonnie Holley was born on February 10, 1950 in Birmingham, Alabama. From the…

11. februára 2019 v KC Dunaj zahrá Jeremy Loops svoj prvý koncert na…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach