Podujatie


Cestovateľské kino: Argentína

Cestovateľské kino: Argentína

Striebro Latinskej Ameriky! Krajina preslávená Diegom Maradonom a horúcim tangom má v sebe viac, než čakáte. Neskutočné prírodné divadlo, ktorého repertoár ponúka úžasný vysokohorský systém Ánd na západe a rovinaté pláne na východe. Navštívte krajinu, ktorá ponúka zaujímavé pamiatky odrážajúce pestrú históriu a multikulturalizmus.  Viac

Striebro Latinskej Ameriky! Krajina preslávená Diegom Maradonom a horúcim tangom má v sebe viac, než čakáte. Neskutočné prírodné divadlo, ktorého repertoár ponúka úžasný vysokohorský systém Ánd na západe a rovinaté pláne na východe. Navštívte krajinu, ktorá ponúka zaujímavé pamiatky odrážajúce pestrú históriu a multikulturalizmus. Argentínčania navyše hovoria, že hrajú najlepší futbal, majú najkrajšie ženy a najlepšie steaky a víno na svete. Náš sprievodca Michal Chmeliar nám povie, či sú tieto tvrdenia pravdivé. Prejdite si s nami Argentínu od ľadovcov na juhu až po vodopády Iguazu na severe. 

Michal Chmeliar
sa na cesty vydal počas vysokej školy. Možnosti študijných pobytov, výmien a brigád ho dostali do sveta. Nasledovala stáž v juhoamerickom Ekvádore a už bola ruka v rukáve. S Južnou Amerikou si sadol, a tak tam pôsobí od roku 2007 ako cestovateľ aj ako sprievodca. Okrem Latinskej Ameriky precestoval Severnú Ameriku, francúzsku Polynéziu, Nový Zéland, Austráliu a Európu. Okrem cestovania sa venuje aj divadlu. 

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


O láske

Prešov / Košice

Ľahko brutálna komédia o vzťahu, ktorý otvára pandorinu skrinku s nápisom dlhoročné manželstvo.…

NEW YORK CITY NIGHT SHOW

Red Cat Cabarel Club

Anča Pagáčová and other dirty stories

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach