Podujatie


Cestovateľské kino: Čína

Cestovateľské kino: Čína

Krajina, v ktorej vynašli papier, kompas aj hodváb. Krajina, ktorá sa v pokroku nezastavila a aj dnes patrí medzi najvplyvnejších hráčov svetovej ekonomiky. Krajina, ktorá je omnoho viac ako len Made in China a Veľký čínsky múr. Nazrite pod pokrývku najľudnetejšieho štátu na svete a spoznajte mentalitu miestnych, politiku, kuchyňu, náboženstvo, mestá i prírodu.  Viac

Krajina, v ktorej vynašli papier, kompas aj hodváb. Krajina, ktorá sa v pokroku nezastavila a aj dnes patrí medzi najvplyvnejších hráčov svetovej ekonomiky. Krajina, ktorá je omnoho viac ako len Made in China a Veľký čínsky múr. Nazrite pod pokrývku najľudnetejšieho štátu na svete a spoznajte mentalitu miestnych, politiku, kuchyňu, náboženstvo, mestá i prírodu. Cestovateľ Adrián Drugda nám priblíži Čínu od juhovýchodu až po severovýchod, začíname v Hongkongu a končíme v Pekingu.

Adrián Drugda
je rodák z Bratislavy, ktorý ako profesionálny sprievodca brázdi Kubu, Latinskú Ameriku a ďalšie exotické krajiny. Na tento cestovateľský kolotoč nastúpil pred jedenástimi rokmi a odvtedy prešiel viac ako 50 krajín sveta. Má rád dobrodružstvo a tvrdí, že človeka najviac obohatí cestovanie, ale len pokiaľ môže kultúru inej krajiny pochopiť nielen hlavou, ale aj srdcom.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Eros Ramazzotti

Papp László Budapest Sportaréna, Budapest

Eros Ramazzotti - Vita Ce N’è World Tour
Talianska superstar s novým…

Éva Pataki: Edith a Marlene Réžia: László Méhes a.h. Premiéra: 23. február 2018

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach