Podujatie


Cestovateľské kino: Čína

Cestovateľské kino: Čína

Krajina, v ktorej vynašli papier, kompas aj hodváb. Krajina, ktorá sa v pokroku nezastavila a aj dnes patrí medzi najvplyvnejších hráčov svetovej ekonomiky. Krajina, ktorá je omnoho viac ako len Made in China a Veľký čínsky múr. Nazrite pod pokrývku najľudnetejšieho štátu na svete a spoznajte mentalitu miestnych, politiku, kuchyňu, náboženstvo, mestá i prírodu.  Viac

Krajina, v ktorej vynašli papier, kompas aj hodváb. Krajina, ktorá sa v pokroku nezastavila a aj dnes patrí medzi najvplyvnejších hráčov svetovej ekonomiky. Krajina, ktorá je omnoho viac ako len Made in China a Veľký čínsky múr. Nazrite pod pokrývku najľudnetejšieho štátu na svete a spoznajte mentalitu miestnych, politiku, kuchyňu, náboženstvo, mestá i prírodu. Cestovateľ Adrián Drugda nám priblíži Čínu od juhovýchodu až po severovýchod, začíname v Hongkongu a končíme v Pekingu.

Adrián Drugda
je rodák z Bratislavy, ktorý ako profesionálny sprievodca brázdi Kubu, Latinskú Ameriku a ďalšie exotické krajiny. Na tento cestovateľský kolotoč nastúpil pred jedenástimi rokmi a odvtedy prešiel viac ako 50 krajín sveta. Má rád dobrodružstvo a tvrdí, že človeka najviac obohatí cestovanie, ale len pokiaľ môže kultúru inej krajiny pochopiť nielen hlavou, ale aj srdcom.

Podujatie na Facebooku

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach