Podujatie


Cestovateľské kino: Island

Cestovateľské kino: Island

Ako na inej planéte, a predsa v Európe! Vyberte sa do zeme ohňa a ľadu, ktorá nikdy neprestane udivovať. Nalaďte sa na životný rytmus, ktorý určujú nekonečné lávové polia, nezbedné sopky, stovky vodopádov a tisícky oviec, ...a samozrejme troli, ktorí neradi vidia, keď im postavíte cez obývačku cestu.  Viac

Ako na inej planéte, a predsa v Európe! Vyberte sa do zeme ohňa a ľadu, ktorá nikdy neprestane udivovať. Nalaďte sa na životný rytmus, ktorý určujú nekonečné lávové polia, nezbedné sopky, stovky vodopádov a tisícky oviec, ...a samozrejme troli, ktorí neradi vidia, keď im postavíte cez obývačku cestu. V sprievode cestovateľa Davida Vargu si vychutnáme zábery na ikonické, ale aj menej známe oblasti Islandu z vtáčej perspektívy. Pridáme pár zaujímavostí o tom, ako sa na tomto magickom ostrove žije a ako ho precestovať za málo peňazí. 

Dávid Varga 
je fotograf, cestovateľ a dobrodruh, ktorý sa v rámci svojich ciest zamiloval do Islandu a tento magický ostrov navštívil dovedna už 10-krát. Foteniu a cestovaniu sa venuje viac-menej len vo voľnom čase popri náročnej práci vo finančnom odvetví, aj preto v rámci svojich ciest vyhľadáva opustené miesta a panenskú prírodu, ako napríklad práve na Islande alebo v severnom Nórsku. 

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Színház, Koncert, Humor, Tudomány

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach