Podujatie


Cestovateľské kino: Maroko

Cestovateľské kino: Maroko

Tisíce uličiek a v každej kus očarujúceho Orientu! Nasadnite na lietajúci koberec a vyberte sa spoznávať históriu, architektúru, kultúru, remeslá a chute krajiny, v ktorej sa dodnes stretávajú kultúry arabského sveta, Afriky a Európy. Naše zvedavé nohy nás zavedú do preplnených veľkomiest ako Marrákeš či Casablanca, malebných miest so starými medinami, v ktorých akoby sa vrátil čas, pozrieme sa do…  Viac

Tisíce uličiek a v každej kus očarujúceho Orientu! Nasadnite na lietajúci koberec a vyberte sa spoznávať históriu, architektúru, kultúru, remeslá a chute krajiny, v ktorej sa dodnes stretávajú kultúry arabského sveta, Afriky a Európy. Naše zvedavé nohy nás zavedú do preplnených veľkomiest ako Marrákeš či Casablanca, malebných miest so starými medinami, v ktorých akoby sa vrátil čas, pozrieme sa do púšte i pohoria Atlas, ale okúsime aj pobrežie s božskými plážami. Na ceste nás bude sprevádzať Filip Gelačík.

Filip Gelačík
študoval cestovný ruch a cez organizovanie eventov, destinačný marketing a hotelierstvo sa dostal k sprevádzaniu a organizovaniu zájazdov, čomu sa venuje posledné štyri roky.
Na cestách sa veľa pýta, skoro vstáva, ochutnáva a užíva si pocit z neznámeho všade, kde sa práve nachádza. Lebo ako hovorí, zážitky nie sú o vzdialenostiach.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


VALENTÍNSKY RED CAT ROMANTIQUE

Red Cat Cabaret Club

Ľúbostná poetika, elegantná erotika, burlesque, praktické rady kombinované s názornou a dôslednou výukou…

Jeremy Loops

KC Dunaj, Bratislava

11. februára 2019 v KC Dunaj zahrá Jeremy Loops svoj prvý koncert na…

Výrazný predstaviteľ súčasného českého folku Jaroslav Srna predstaví na Slovensku svoj nový album.

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach