Podujatie


Cestovateľské kino: Maroko

Cestovateľské kino: Maroko

Tisíce uličiek a v každej kus očarujúceho Orientu! Nasadnite na lietajúci koberec a vyberte sa spoznávať históriu, architektúru, kultúru, remeslá a chute krajiny, v ktorej sa dodnes stretávajú kultúry arabského sveta, Afriky a Európy. Naše zvedavé nohy nás zavedú do preplnených veľkomiest ako Marrákeš či Casablanca, malebných miest so starými medinami, v ktorých akoby sa vrátil čas, pozrieme sa do…  Viac

Dátum (začiatok) podujatia:Tisíce uličiek a v každej kus očarujúceho Orientu! Nasadnite na lietajúci koberec a vyberte sa spoznávať históriu, architektúru, kultúru, remeslá a chute krajiny, v ktorej sa dodnes stretávajú kultúry arabského sveta, Afriky a Európy. Naše zvedavé nohy nás zavedú do preplnených veľkomiest ako Marrákeš či Casablanca, malebných miest so starými medinami, v ktorých akoby sa vrátil čas, pozrieme sa do púšte i pohoria Atlas, ale okúsime aj pobrežie s božskými plážami. Na ceste nás bude sprevádzať Filip Gelačík.

Filip Gelačík
študoval cestovný ruch a cez organizovanie eventov, destinačný marketing a hotelierstvo sa dostal k sprevádzaniu a organizovaniu zájazdov, čomu sa venuje posledné štyri roky.
Na cestách sa veľa pýta, skoro vstáva, ochutnáva a užíva si pocit z neznámeho všade, kde sa práve nachádza. Lebo ako hovorí, zážitky nie sú o vzdialenostiach.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Bratislavský Kaviár: máj '18

KC Dunaj, Bratislava

V májovom vydaní novej glosátorskej show sa tešíš na Tomáša Hudáka, Tea Firsta…

SmartTalk: Ako žiť bez odpadu

KC Dunaj, Bratislava / Kino Hviezda, Trnava

Zamietni, zredukuj, znovu použi, zrecykluj, zvyšok skompostuj. Filozofia zero waste, alebo ako žiť…

Jedna zo svetových legiend železničných tratí! Vydajte sa na priam epickú cestu, ktorá…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach