Podujatie


Cestovateľské kino: Nórsko

Cestovateľské kino: Nórsko

Severská exotika v plnej sile! Vydajte sa spoznávať krajinu divokej prírody, fascinujúcich ľadovcov, majestátnych fjordov, tancujúcej polárnej žiary, modernej architektúry, bohatej kultúry i zimného športu. V sprievode cestovateľky Kataríny Kožíkovej sa prejdeme z Osla cez oblasť fjordov až na ďaleký sever, od súostrovia Lofoty cez rozsiahle Laponsko až na Nordkapp a ruskú hranicu.  Viac

 

Severská exotika v plnej sile! Vydajte sa spoznávať krajinu divokej prírody, fascinujúcich ľadovcov, majestátnych fjordov, tancujúcej polárnej žiary, modernej architektúry, bohatej kultúry i zimného športu. V sprievode cestovateľky Kataríny Kožíkovej  sa prejdeme z Osla cez oblasť fjordov až na ďaleký sever, od súostrovia Lofoty cez rozsiahle Laponsko až na Nordkapp a ruskú hranicu. Uvidíme najsevernejší bod kontinentálnej Európy, polnočné slnko, lov trojkilových kráľovských krabov v Barentsovom mori aj snehobiele pláže. Naša nórska expedícia začína!

Katarína Kožíková
Po dekáde strávenej v korporáciách mala Katarína plné zuby dovolenkovania, a tak opustila pohodlný život zamestnanca a rozhodla sa cestovaniu venovať naplno. V rámci expedície k Gibraltáru cez Nordkapp prešla za 150 dní 18 európskych krajín a najviac času strávila práve v Nórsku. O svojich cestách, ktoré absolvuje s manželom Tomášom, píše blog.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


NEW YORK CITY NIGHT SHOW

Red Cat Cabarel Club

Anča Pagáčová and other dirty stories

Vtipná i dojemná, zábavná i poučná kabaretná show naprieč históriou...

Chcete spoznávať svet a pritom nezruinovať svoju peňaženku? Dá sa nešetriť na zážitkoch…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach