Podujatie


Cestovateľské kino: Transsibírska magistrála

Cestovateľské kino: Transsibírska magistrála

Jedna zo svetových legiend železničných tratí! Pre veľký záujem je tu ešte jedna možnosť vydať sa na priam epickú cestu, ktorá spája nielen západ s východom, ale aj krajiny, kultúry, tradície a ľudí. Týmto nevšedným dobrodružstvom, ktoré sa odohráva na koľajniciach križujúcich najdôležitejšie mestá Ruska, nedotknutú prírodu Mongolska, pestrý Peking aj legendárny Čínsky múr nás bude sprevádzať cestovateľské duo Veronika…  Viac

Jedna zo svetových legiend železničných tratí! Pre veľký záujem je tu ešte jedna možnosť vydať sa na priam epickú cestu, ktorá spája nielen západ s východom, ale aj krajiny, kultúry, tradície a ľudí. Týmto nevšedným dobrodružstvom, ktoré sa odohráva na koľajniciach križujúcich najdôležitejšie mestá Ruska, nedotknutú prírodu Mongolska, pestrý Peking aj legendárny Čínsky múr nás bude sprevádzať cestovateľské duo Veronika Šaradínová a Peter Ondriaš. Precestujte oceľovú stuhu, ktorá obopína Rusko a zistite, čo sa dá počas pobytu v “hoteli” na kolesách zažiť.

Veronika Šaradínová a Peter Ondriaš
tvoria cestovateľský pár, ktorý s batohom na chrbte cestoval ázijskými krajinami 365 dní vkuse. Cestu začali v Rusku na Transsibírskej magistrále a postupne prešli ďalších 16 krajín. Prespali na strome v džungli, meditovali v budhistickom kláštore, zbierali lístky na čajovej plantáži a navštívili nedotknuté miesta vo Východnom Timore. Po príchode domov začali prednášať o svojich zážitkoch z ciest.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


SASQUATCH (USA)
+support
Psychedelic / Stoner / Doom / Sludge concerts…

Pančlajn Stand-up Comedy Show

KC Dunaj, Bratislava

Výberové pomazánky slovenského stand-upu to natrú našim brániciam! Kvalitné rečové ingrediencie, výrazné chute…

Moderný kabaret plný gagov, akrobacie, ilúzie a mágie. Odporúčaná veková kategória: 5+ Vstupné:…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach