Podujatie


Cestovateľské kino: Vietnam

Cestovateľské kino: Vietnam

Zem, ktorej obyvatelia sú potomkami nebeského draka a víly mora. Krajina, v ktorej nájdete dychberúce prírodné divadlo aj čulý ruch veľkých miest. Nasadnite na loďku, začiatkom júna sa vydáme do krajiny, v ktorej nás na každom kroku bude sprevádzať kúzlo exotiky! Vydajte sa s nami do spleti uličiek starých miest, ktoré križujú tisícky motoriek, alebo spoznávajte riečne trasy, ktoré oblizujú…  Viac

Zem, ktorej obyvatelia sú potomkami nebeského draka a víly mora. Krajina, v ktorej nájdete dychberúce prírodné divadlo aj čulý ruch veľkých miest. Nasadnite na loďku, začiatkom júna sa vydáme do krajiny, v ktorej nás na každom kroku bude sprevádzať kúzlo exotiky! Vydajte sa s nami do spleti uličiek starých miest, ktoré križujú tisícky motoriek, alebo spoznávajte riečne trasy, ktoré oblizujú úchvatne zátoky a ostrovčeky. Ochutnajte s nami typickú vietnamskú polievku v Cisárskom Hue, nasajte vône a farby jedného z najkrajších miest sveta Hanoja alebo si oddýchnite v Nha Trangu, kde vás oslepia biele pláže. Večerom nás bude sprevádzať Katrin Abou Naboutová. Ponorte sa do snovej atmosféry, farieb a chutí Vietnamu! 

Katrin Abou Naboutová
žila 18 rokov v moslimskom svete, miluje arabskú kultúru a jej pohodový prístup k životu. Najlepšie sa cíti v horách a v púšti, no rada spoznáva nových ľudí z rôznych kútov sveta a kultúr. Ako sprievodkyňa cestovnej kancelárie prekrížovala krajiny ako Kambodža alebo Laos.

Podujatie na Facebooku

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach