Podujatie


Circuit Des Yeux (US) + Leto s Monikou (SK/CZ)

Circuit Des Yeux (US) + Leto s Monikou (SK/CZ)

Dvojkoncert výrazných pesničkárskych osobností bude jedným z vrcholov hudobnej jesene v A4.
Americká avantgardná speváčka a skladateľka Haley Fohr po prvýkrát vystúpi ako Circuit des Yeux po prvýkrát na Slovensku a rovno aj so sprievodnou kapelou. Leto s Monikou je nielen názov Bergmanovho filmu, ale aj nový pesničkový projekt Moniky Midriakovej (predtým Monikino kino).

Dátum (začiatok) podujatia:


Americká experimentálna folková skladateľka a speváčka s rozpoznateľným, až barytónovo položeným hlasom, Haley Fohr začala s projektom Circuit des Yeux vo svojich osemnástich rokoch. Odvtedy vydala viacero kritikou vychvaľovaných nahrávok na značkách Thrill Jockey či Drag City a spolupracovala so zásadnými postavami ako Glenn Branca, Lee Ranaldo, Bill Orcutt a Bonny 'Prince' Billy. Atmosférické, precítené a potemnelé (Anglofóni by povedali haunted) piesne teraz zaznejú po prvý raz na Slovensku a so sprievodnou kapelou.


 


Leto s Monikou je nielen názov Bergmanovho filmu, ale aj nový pesničkový projekt Moniky Midriakovej (predtým Monikino kino). Prvý bratislavský koncert sľubuje aj krst čerstvého albumu. "Hravé melódie vhodné na snívanie aj tancovanie, jemné gitary, elektroniku a vtipné súčasné texty."


 


Naše tipy


Jeremy Loops

KC Dunaj, Bratislava

11. februára 2019 v KC Dunaj zahrá Jeremy Loops svoj prvý koncert na…

Bratislavský Kaviár v Novembri

KC Dunaj, Bratislava

V humoristickej show Bratislavský Kaviár pozvaní komici Matej Adámy, Tomáš Hudák a prvýkrát…

Ventolin (David Doubek). Performer v úlohe producenta a hudobníka. Milovaného DJa. Ventolin je…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach