Podujatie


CZECHO MECHO - Zrní

CZECHO MECHO - Zrní

Skupina Zrní, jedno z navýraznejších príjemných prekvapení tohtoročného festivalu Pohoda, vystúpi v KC Dunaj.

Plné kluby, Objav roka 2012 v Cenách Anděl (celkom 4 nominácie), výhra Českého Tučňáka, plus nominácie na hudobné ceny Apollo a vinyl. Také sú posledné aktivity kladnianskych ZRNÍ.

Vlani na jeseň vydali svoj tretí album Soundtrack ke konci světa, ktor bolo nadšene prijaté kritikou i fanúšikmi. "Soundtrack ke konci světa je nahrávkou, ktorá dosahuje tie najťažšie méty na globálnom hudobnom ihrisku , " hovorí o albume Pavel Turek v časopise Respekt. Doska "ponúka plnú náruč hitov, ktoré neznejú hlúpo a hneď tak sa neopočúvajú ... zahraničiu by som taký český export zo srdca prial,"uvádza Aleš Borovan v E15 .
 
Kvintet Zrní spolu hrá v rovnakom zložení už dvanásť rokov a na konte majú tri albumy (Voní , Hrdina Počítačový hry ide do sveta , Soundtrack ke konci světa ). Vychádzajú zo zvukov elektronickej doby , tak z ľudovky , inšpiráciou sú im pritom ľudia, krajina, zvieratá, komiks, počítač a Poldovka. Ich hudba je osobitá, vynaliezavá, hravá, dynamická, farebná a plná emócií. „Zrní je hra, něžný artbrut, kladenskej uhelnej zen.“

vstupenky:
prepredaj: 6€
na mieste: 8€

Naše tipy


Talkshow Také zo života s Lujzou

Kino Hviezda, Trenčín

Premiérové vydanie zábavnej talkshow Také zo života.

Cestovateľské kino: Kanada

KC Dunaj, Bratislava

Hustá ako javorový sirup a ostrá ako ľad. Krajina, ktorá ponúka neskrotnú divočinu,…

Scénické dielo pre dospelých. Podujatie sa uskutoční v Moyzesovej sieni v budove Filozofickej…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach