Podujatie


Havana Night

Havana Night

Temperamentná hudba, na ktorú budeme tancovať, akoby zajtrajšok nemal prísť! Vášnivá latino párty, ktorá nás premení na Enriqueho, Mariu, Javiera, Luisu či Alejandra a vydoluje z nás vášeň a rytmus. Do víru nočnej zábavy nás vtiahne neodolateľná zmes salsy, latinojazzu, cha cha cha, merengue, reggaetonu, bolera a ďalších plnokrvných štýlov.  Viac

Temperamentná hudba, na ktorú budeme tancovať, akoby zajtrajšok nemal prísť! Vášnivá latino párty, ktorá nás premení na Enriqueho, Mariu, Javiera, Luisu či Alejandra a vydoluje z nás vášeň a rytmus. Do víru nočnej zábavy nás vtiahne neodolateľná zmes salsy, latinojazzu, cha cha cha, merengue, reggaetonu, bolera a ďalších plnokrvných štýlov. Intenzívnu atmosféru karibskej fiesty k nám prinesie energická kapela Corcovado Salsa Club a parket s nami pozametajú DJi Mario Lopez a Raul Makina Rodriguez. Čaká nás hudba, tanec a zábava, ktorú podporia profesionálni tanečníci a tanečná animácia.

Corcovado Salsa Club (AT)
Jedna z popredných latino skupín v susednom Rakúsku zakaždým rozdivočí publikum kombináciou salsy, reggaetonu, merengue, bachaty a latino popu. Jej repertoár šikovne mixuje aranžmány populárnych melódií, súčasné hity a jej vlastné kompozície. Na čele multikultúrneho zoskupenia entuziastických muzikantov stoja talentovaní speváci z Kuby a Guatemaly.

Mario Lopez
Skúsený tanečník, ktorý sa dobre vyzná aj v hudbe, a preto nám ako DJ namieša to najlepšie, čo na temperamentné tancovanie potrebujeme. Majster Slovenska a Európy, a vicemajster sveta v salse: to sú špičkové dôkazy o jeho tanečných schopnostiach. Okrem známych projektov, súťaží a festivalov precestoval Mario je miesta ako Miami, Puerto, Rico, Kuba, Nikaragua či Costa Rica, aby ešte lepšie poznal tanec.

Raul Makina Rodriguez
Večne usmievaný DJ, ktorý nám prinesie autentické rytmy z Latinskej Ameriky, aby sme si na parkete užili tanečný temperament. V jeho podaní nás čaká selekcia, ktorá je ako stvorená na tancovanie. Bude to explózia energie a štýlov!

VIP vstupenka: limitovaný počet lístkov, vďaka ktorým môžete vstúpiť do vyhradenej zóny na balkóne Ateliéru Babylon, kde bude vlastný bar, sedenie a vyvýšený priestor pre lepší zážitok z vystúpení.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Divadlo SkRAT: TAbu (Ťapákovci 2018)

A4 - priestor pre súčasnú kultúru, Bratislava

Je rok 2017... Poznáte ešte nejaké tabu? Stáva sa vám, že už skutočne…

Mladý producent Slikback D'Njau mieša jeden zo svojich 400 trackov (true story) balansujúcich…

Umenie, ktoré udivuje po stáročia! Zažite na vlastnej koži silu hypnózy. Moderný mentalista…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach