Podujatie


Nové divadlo Nitra (SK): Kúpalisko
4

Nové divadlo Nitra (SK): Kúpalisko

Satirický psychothriller o obyčajných ženách a neobyčajnom chlapovi.

Produkcia pre dospelých

Vstupné:8€  Viac

Mrazivá komédia o mužsko-ženských vzťahoch alebo satirický psychotriller o nás

Som Hýbateľ. Potrebujete ma a ja potrebujem vás. Keby som neexistoval, vaše životy by boli fádne a nudné. Keby som neexistoval, nikto z vás by nespoznal rozkoš a túžbu. Som Hýbateľ. Tvorím vaše sny. Ak si ma dobre pozriete, zistíte, že bezo mňa by naozaj neexistovalo nič. Som vaše šťastie. Som vaša láska. Som celý váš život, ktorý by bol bezo mňa na hovno. Hýbateľ. Hýbateľ! Nehľadajte ma, som stále s vami.

Satirický, nepatetický aj drsný pohľad na odvekú tému mužsko-ženských vzťahov. Päť obyčajných báb a jeden neobyčajný chlap. Obraz toho, čo z nich, ale aj z nás všetkých robí „biologická chémia“ medzi mužom a ženou. Mladí a drzí tvorcovia v réžii Šimona Spišáka spôsobia, že na Kúpalisku Nového divadla stratíte všetky romantické ilúzie a pocítite temnú príťažlivosť živočíšnej vášne… A ešte čosi. Pokúsia sa definovať mieru lásky, oddanosti a prispôsobivosti, ktorá zo svojbytného jedinca urobí „handrovú bábiku“ v rukách iných. Výborná hra herečky Báry Kubátovej pre odvážnych od 15 rokov.

Nové divadlo tvoria umelci, ktorí mnoho rokov budovali špecifickú poetiku Starého divadla Karola Spišáka v Nitre. Nové divadlo v Nitre založili „na zelenej lúke“ – Hideparku v máji 2016. Dnes má svoj domovský stan v Dome Matice slovenskej v Nitre.

Viac: www.novedivadlo.sk

Nominácia na Zlatého gunára

Dĺžka trvania: 75 min.
Veková kategória: 15+

Naše tipy


Desiate pokračovanie zábavnej talkshow Také zo života. Špeciálnym hosťom bude Lukáš Latinák.

Bizarná noc, na ktorú nezabudnete!

Severská exotika v plnej sile! Spoznajte jednu z najbohatších krajín sveta s prírodou,…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach