Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show
2

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pre veľký záujem pridávame ešte jednu šancu vychutnať si prehliadku domáceho stand-upu, ktorá sľubuje smiech, slzy od smiechu a plných päť rehotajúcich sa hviezdičiek. V hlavných úlohách sa predstavia poprední humoristi a zabávači Juraj Šoko Tabaček, Lujza Schrameková, Michael Szatmary, Jakub Lužina, Siavash Alaghmandan Motlagh, Docent a Samo Trnka.  Viac

Juraj Šoko Tabaček
je hviezda obsadzovaná v zábavných žánroch známych médií, ale po večeroch sa mení na klubového zabávača s obratným jazýčkom.

Lujza Schrameková
dominuje žánru vyzretého ženského humoru a vďaka svojej rozhľadenosti k bohatým životným skúsenostiam zasiahne slabé miesto vašej bránice. 

Michael Szatmary
je neúnavný uvádzač nových zábavných historiek do našich životov. Poriadne si naštelujte uši, aby ste žiadnu neprepásli.

Jakub Lužina
zostrihá dokopy ideálne vyváženu zmes úderných pančlajnov, o ktorých budete rozmýšľať aj po ceste domov.

Siavash Alaghmandan Motlagh
ako režisér humoru spoza hraníc podáva pohľad na našu spoločnosť s nadhľadom a šarmom a hravo dávkuje svoje trefné postrehy.

Docent
už viackrát zahviezdil v úlohách zabaviť nenásytne publikum a ďalšia taká ho čaká práve s nami.

Samo Trnka
je zaslúžili stand-upový umelec, ktorý je kľúčovým členom Pančlajnu. Bez jeho prítomnosti sa opona nezdvihne a inak tomu nebude ani teraz.

Zuzana Mikulcová
je speváčka a skladateľka, ktorá získala ocenenie Nová tvár slovenského jazzu, predstavila sa v Legendách popu, predskakovala Jamesovi Bluntovi a neminulo ju ani krásne druhé miesto v súťaži Košický zlatý poklad. Pevne dúfame, že ju neminie ani váš potlesk.

Podujatie na Facebooku

Októbrové vydanie Pančlajnu

Naše tipy


The Simpsons Quiz

KC Dunaj, Bratislava

Žltý fenomén, ktorý už viac ako 30 rokov brázdi televízne obrazovky po celom…

Ticho a spol. uvádza nový formát WORK IN PROGRESS
jemná politická satira…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach