Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Stand-up comedy show, na ktorej vám od zábavy vybehnú sople z nosa! V novembri sa bude štvrtým poschodím šíriť humoristická nákaza roznášaná vírusmi Jurajom Šokom Tabačkom, Lujzou Schramekovou, Gabom Žifčákom, Matejom Adámym, Kubom Lužinom, Matejom Makovickým a Samom Trnkom. Symptómy: smiechový kŕč brucha, závraty z nečakaných improvizácií a chichotavá štikútka.  Viac

Typy a ceny vstupeniek


12.00 €
vstupenka

Dátumy
Stand-up comedy show, na ktorej vám od zábavy vybehnú sople z nosa! V novembri sa bude štvrtým poschodím šíriť humoristická nákaza roznášaná vírusmi Jurajom Šokom Tabačkom, Lujzou Schramekovou, Gabom Žifčákom, Matejom Adámym, Kubom Lužinom, Matejom Makovickým a Samom Trnkom.  Symptómy: smiechový kŕč brucha, závraty z nečakaných improvizácií a chichotavá štikútka. Hudobným hosťom bude Tomáš Gregor.

Juraj Šoko Tabaček
patrí medzi najvyhľadávanejšie choroby zábavy, ktoré sa prejavujú zvýšenou gestikuláciou a sklonmi k improvizácii. Hovoria o nej aj v telke, ale naživo na pódiu naberá jeho účinok na sile!

Lujza Schrameková
neľútostne zasiahne do bežného života a vyberie z neho také námety, až vám vybehne smiechová horúčka.

Gabo Žifčák
sa huncútsky priblíži k bránicovým bunkám a bez varovania sa do nich zahryzne intentívnymi príbehmi, ktoré podáva priam s hereckým talentom.

Matej Adámy
je z kmeňa cynických vírusov, ktoré diváka napadajú okamžite a nedajú mu šancu sa nesmiať.

Jakub Lužina
sa prenáša zo scény na scénu, pričom za sebou necháva spokojné publikum. Liek proti nemu nie je, ale načo by ste ho hľadali.

Matej Makovický
útočí najmä na spoločenské neduhy, ľudské hlúposti ale nemá problém uzemniť aj seba. Náš nový objav, ktorého silu treba otestovať!

Samo Trnka
prichádza na pančlajnovské pódium s každou sezónou. Nakazil už stovky ľudí a keďže mu je aj to málo, pokračovať v tom bude i tento mesiac.

Tomáš Gregor
je gitarista z Prievidze, ktorého hudobný štýl pojíma rock, pop aj country. V apríli vydal s kapelou debutový album Na Zemi, na ktorom sú naskladané pesničky jedna vedľa druhej. Spievané aj bez textu, umelé aj ľudové osobné aj nákladné.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Cestovateľský festival Cestou necestou v Bratislave

Dom kultúry Ružinov, Bratislava

38 cestovateľských prezentácií zo sveta počas 3 dní

Andrej Šeban Trio Tour 2017

Praha, Modra, Senec, Žilina, Košice, Nitra, Banská Bystrica

Andrej Šeban Trio - Život je krásny II. TOUR 2017.

Stand-up comedy show, na ktorej vám od zábavy vybehnú sople z nosa! V…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach