Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show (nov)

Pančlajn Stand-up Comedy Show (nov)

Stand-up comedy show, na ktorej vám od zábavy vybehnú sople z nosa! V novembri sa bude štvrtým poschodím šíriť humoristická nákaza roznášaná vírusmi Jurajom Šokom Tabačkom, Lujzou Schramekovou, Gabom Žifčákom, Matejom Adámym, Kubom Lužinom, Matejom Makovickým a Samom Trnkom. Symptómy: smiechový kŕč brucha, závraty z nečakaných improvizácií a chichotavá štikútka.  Viac

Stand-up comedy show, na ktorej vám od zábavy vybehnú sople z nosa! V novembri sa bude štvrtým poschodím šíriť humoristická nákaza roznášaná vírusmi Jurajom Šokom Tabačkom, Lujzou Schramekovou, Gabom Žifčákom, Matejom Adámym, Kubom Lužinom, Matejom Makovickým a Samom Trnkom.  Symptómy: smiechový kŕč brucha, závraty z nečakaných improvizácií a chichotavá štikútka. Hudobným hosťom bude Tomáš Gregor.

Juraj Šoko Tabaček
patrí medzi najvyhľadávanejšie choroby zábavy, ktoré sa prejavujú zvýšenou gestikuláciou a sklonmi k improvizácii. Hovoria o nej aj v telke, ale naživo na pódiu naberá jeho účinok na sile!

Lujza Schrameková
neľútostne zasiahne do bežného života a vyberie z neho také námety, až vám vybehne smiechová horúčka.

Gabo Žifčák
sa huncútsky priblíži k bránicovým bunkám a bez varovania sa do nich zahryzne intentívnymi príbehmi, ktoré podáva priam s hereckým talentom.

Matej Adámy
je z kmeňa cynických vírusov, ktoré diváka napadajú okamžite a nedajú mu šancu sa nesmiať.

Jakub Lužina
sa prenáša zo scény na scénu, pričom za sebou necháva spokojné publikum. Liek proti nemu nie je, ale načo by ste ho hľadali.

Matej Makovický
útočí najmä na spoločenské neduhy, ľudské hlúposti ale nemá problém uzemniť aj seba. Náš nový objav, ktorého silu treba otestovať!

Samo Trnka
prichádza na pančlajnovské pódium s každou sezónou. Nakazil už stovky ľudí a keďže mu je aj to málo, pokračovať v tom bude i tento mesiac.

Tomáš Gregor
je gitarista z Prievidze, ktorého hudobný štýl pojíma rock, pop aj country. V apríli vydal s kapelou debutový album Na Zemi, na ktorom sú naskladané pesničky jedna vedľa druhej. Spievané aj bez textu, umelé aj ľudové osobné aj nákladné.

Podujatie na Facebooku

Predaj na decembrové vydanie TU

Naše tipy


Zlomatka

Divadlo ARTEATRO, Bratislava

Hlavnú predstaviteľku stvárňuje výborná slovenská herečka Ida RAPAIČOVÁ, ktorej bola inscenácia venovaná k…

Lonnie Holley was born on February 10, 1950 in Birmingham, Alabama. From the…

Tragikomédia o tom, či sa dá zmeniť život, keď vám osud dá druhú…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach