Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Vianočné stand-upové hody! Príďte sa obdarovať tým najvzácnejším smiechom, a to smiechom úprimným, ktorý rozozvučí bránice ako kostolný zvon. Humorom prešpikované koledy spustia na našej posiedke Matej Sajfa Cifra, Tomáš Hudák, Gabo Žifčák, Jakub Gulík, Stano Staško, Joe Trendy a Samo Trnka.  Viac

Vianočné stand-upové hody! Príďte sa obdarovať tým najvzácnejším smiechom, a to smiechom úprimným, ktorý rozozvučí bránice ako kostolný zvon. Humorom prešpikované koledy spustia na našej posiedke Matej Sajfa Cifra, Tomáš Hudák, Gabo Žifčák, Jakub Gulík, Stano Staško, Joe Trendy a Samo Trnka. Hudobným hosťom bude Tomáš Sloboda.

Matej Sajfa Cifra
Jeho naleštené zuby predierajúce sa z rozďavených úst, cez ktoré bude preosievať svoje humorné zážitky a postrehy, nás ako hviezda dovedú až na miesto, kde sa smiech obetuje bránici.

Tomáš Hudák
Jeden z najväčších stand-upových mudrcov, ktorí prišli na slovenskú scénu rozdávať svoje humoristické dary vzácnejšie ako zlato, myrha a kadidlo.

Gabo Žifčák
Keď vydržíš do večere nejesť, uvidíš zlatú hviezdu – hovorilo sa na Vianoce, ale Gabo nepočúval. Najedol sa a v zrkadle uvidel hviezdu stand-upu. Príďte sa jej dotknúť. Nasmiešno!

Jakub Gulík
Jeho štýl humoru sa na vás nalepí ako med na čelo. Zasadnite teda k nášmu stand-upovému stolu a nechajte si pomazať na ďalší rok plný humoru.

Stano Staško
Nie je žiadna krotká ovečka, čo by sa len tak prevaľovala na stand-upovej slame. To teda nie. Keď vstúpi do nášho betlehema, spieva jednu stand-upovú koledu za druhou. A s ním spievajú aj bránice v publiku.

Joe Trendy
Možno sa v prvej chvíli môže zdať ako kapor čerstvo vypadnutý z vane, čo prvýkrát zalape po vzduchu, ale nedajte sa oblbnúť, Joe vie ako plávať vo sférach vtipu a zábavy a to nám ukáže aj teraz. A to so štýlom sebe vlastným!

Samo Trnka
Výstavný snehuliak celoročnej výdrže, ktorý roztápa bránice smiechom každý mesiac. A na naše pódium sa dogúľa aj teraz, lebo predpoveď hovorí o poriadne nádielke humoru.

Tomáš Sloboda
Spevák, skladateľ, multiinštrumentalista a hudobný producent, ktorý je známy z kapiel Tomáš Sloboda a Sounds Like This, Le Payaco či All Stars Band. Ako producent sa podieľal na viacerých albumoch skupín ako Hex, Billy Barman, Vetroplach či Živé kvety. Je blázon do vinylov.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Jeremy Loops

KC Dunaj, Bratislava

11. februára 2019 v KC Dunaj zahrá Jeremy Loops svoj prvý koncert na…

Rodinný prievan

Nájomná Jednotka 210, Nitra

Divadelná hra, ktorá vtrhne do života jednej rodiny a vyžmýka z nej množstvo…

Bláznivá komédia o stretnutí, ktoré zvrtne cestu dvom mužom! Dokáže láska poraziť smrť?…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach