Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Čo na jazyku, to na smiech! Príďte si ponatriasať povianočné faldíky na stand-upovú trampolínu. Z pódia do vaše bránice budú skákať vtipy utešenej sedmičky vo formácii Juraj Šoko Tabaček, Kristína Farkašová / Simona Trnka, Michael Szatmary, Daniel Čistý, Matej Adámy, Jakub Zitron Ťapák a Samo Trnka.  Viac

15.1.2018 20:00
Čo na jazyku, to na smiech! Príďte si ponatriasať povianočné faldíky na stand-upovú trampolínu. Z pódia do vaše bránice budú skákať vtipy utešenej sedmičky vo formácii Juraj Šoko Tabaček, Michael Szatmary, Daniel Čistý, Matej Adámy, Jakub Zitron Ťapák, Simona a Samo Trnka. Medzi ich výstupmi čosi predvedie hudobný hosť Matej Kubriczký.

Podujatie na Facebooku

17.1.2018 17:00 a 20:00
Čo na jazyku, to na smiech! Príďte si ponatriasať povianočné faldíky na stand-upovú trampolínu. Z pódia do vaše bránice budú skákať vtipy utešenej sedmičky vo formácii Juraj Šoko Tabaček, Kristína Farkašová, Michael Szatmary, Daniel Čistý, Matej Adámy, Jakub Zitron Ťapák a Samo Trnka. Medzi ich výstupmi čosi predvedie hudobný hosť Matej Kubriczký.

------------------

Juraj Šoko Tabaček
sa zakaždým prešušle cez originálny príbeh k pointe, pri ktorej si aj do gatí crvknete. Dojdite a radšej si vezmite menej obľúbené tepláky.

Kristína Farkašová (17.1.2018)
svoje deti rozosmieva prdením do brucha, na pančlajnovské publikum používa smiechové prdy vyššieho kalibru. Kristína patrí ku stáliciam, bola by škoda ju zmeškať!

Michael Szatmary
sa na javisku nerozpakuje. Ako správny Žid si hneď prisvojí mikrofón a smiechy divákov, ktorí žerú jeho zábavné historky ako po hladovke.

Daniel Čistý
sa prezlieka za výzor hanblivého chlapčeka, ale vo svetle reflektorov sa mení na Stand-upmana, čo zachráni každú nudnú situáciu.

Matej Adámy
má ľudí podelených na niekoľko kategórii, to podľa stupňa nenávisti. Ak ste dôchodca v obchode, oblizujúci sa pár v mhd alebo revajúce decko v reštaurácii, radšej sa mu vyhnite. Na jeho humor naladené publikum však zatiaľ zvláda bez ujmy.

Jakub Zitron Ťapák
netancuje stand-upovú choregorafiu prvýkrát, ale zato na Pančlajne ho čaká premiéra. Príďte ochutnať, čo zo seba dokáže tento frajer na pódiu vyžmýkať.

Samo Trnka
predchádza ho brucho aj jeho zabávačka povesť. Samo je súčasťou inventáru tejto šou a preto mu vždy patrí prvé miesto v line-upe. A tiež preto, aby vyjedol chlebíčky, kým ostatní vystupujú.

Simona (15.1.2017)
prišla na bratislavské pódiá z Kysúc, teda dostatočne ďaleko, aby mohla zo svojho manžela urobiť najväčšiu trefu svojich vtipných narážok. Okrem neho to od nej najčastejšie schytajú bratislavskí vodiči. Tak bacha, na Pančlajn bez vodičáku!

Matej Kubriczký
je pesničkár, multiinštrumentalista, básnik a geek, ktorý si robí rád srandu zo seba aj z druhých. Po zhudobňovaní poézie prešiel na hudobný stand-up, a práve takto ho môžete poznať predovšetkým z Comedy Dungeonu.

Februárové vydanie Pančlajnu (14.12.2018) v predaji TU

Naše tipy


Cestovateľské kino: Island

Kino Hviezda, Trnava

Ako na inej planéte, a predsa v Európe! Vyberte sa do zeme ohňa…

Koniec Koniec

A4 - priestor pre súčasnú kultúru, Bratislava

Divadelné predstavenie na motívy románu Petra Macsovszkého Tantalópolis (víťaz Anasoft Litera 2016).

Inscenácia, ktorá získala ocenenie medzinárodnej poroty, GRAND PRIX, Cenu bratislavského diváka na festivale…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach