Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Na pódiu robia slovné čáry-máry a publiku úsmev na tvárach stále žiari. Ich voodoo stand-up triafa presne, bránice už sa traste! Šamani zábavy Juraj Šoko Tabaček / Matej Makovický, Tomáš Hudák, Gabo Žifčák, Dano Čistý, Nasi A. Motlagh, Peter Petiar Lachký a Samo Trnka na nás uvalia svoje humoristické kúzlo s dlhotrvajúcimi účinkami povznesenej nálady.  Viac

14.5.2018 20:00

Na pódiu robia slovné čáry-máry a publiku úsmev na tvárach stále žiari. Ich voodoo stand-up triafa presne, bránice už sa traste! Šamani zábavy Tomáš Hudák, Gabo Žifčák, Dano Čistý, Nasi A. Motlagh, Peter Petiar Lachký, Matej Makovický a Samo Trnka na nás uvalia svoje humoristické kúzlo s dlhotrvajúcimi účinkami povznesenej nálady. Hudobným hosťom bude Petiar.

16.5.2018 20:00

Na pódiu robia slovné čáry-máry a publiku úsmev na tvárach stále žiari. Ich voodoo stand-up triafa presne, bránice už sa traste! Šamani zábavy Juraj Šoko Tabaček, Tomáš Hudák, Gabo Žifčák, Dano Čistý, Nasi A. Motlagh, Peter Petiar Lachký a Samo Trnka na nás uvalia svoje humoristické kúzlo s dlhotrvajúcimi účinkami povznesenej nálady. Hudobným hosťom bude Petiar.

--

Juraj Šoko Tabaček
Človek, ktorý na javisku začal s tým, že nevie, čo bude robiť, ale vyseká sa z toho šušľaním. Svojou improvizáciou v postavičke ľúbezného a bezradného trúda sa dosekal nielen na absolútny olymp slovenského stand-upu, ale aj do televízií.

Matej Makovický
Vyštudovaný sociológ, zapálený metalista, trochu nerd a voľnočasový cynik. Táto zmes nepoužiteľnosti sa potom prenáša aj do jeho vtipov - rád sa nevyberavo a nahlas rýpe v spoločenských problémoch, upozorní vás na každodenné ľudské hlúposti, no nemá problém uzemniť ani sám seba.

Tomáš Hudák
Muž, ktorý veľmi rád spieva a tancuje, ale chvalabohu robí stand-up, lebo to mu naozaj ide. Keď nájde tému, pracuje ako baník so zlatou žilou – nevyfára, kým nevyťaží všetko. Vytrvalo dolovať bude aj váš smiech – a vy mu ho radi dáte už pri zaťatí prvej pointy.

Dano Čistý
Muž, ktorý odmieta dospieť a dokáže sa aj na najväčšie témy spoločnosti dívať a naivitou dieťaťa. To je základom rozkošne vyšinutého, dadaistického humoru. Povedané ľudsky, Dano vyzerá ako totálny mimoň a je to hrozne smiešne.

Nasi A. Motlagh
Ak chcete vidieť bájneho “migranta”, ktorý naozaj žije na Slovensku, tak nehľadajte ďalej. Nasi je Iránka a s veľkým vtipom rozpráva o tom, ako sa jej žije na Slovensku. Bude vám veselo a miestami veru aj trápne. Little Big Country!

Peter Petiar Lachký
Petiar je najľúbeznejší zjav na stand-upovej scéne. Keby ste ho stretli na ulici, chcete ho objať, lebo vyzerá bezradne, na pódiu mu ale chcete tlieskať, lebo napriek tomu, že vyzerá bezradne, je veľmi vtipný.

Samo Trnka
Tento dobre prerastený bôčik slovenského stand-upu je živým dôkazom, že ak niečo robíte dostatočne dlho, ľudia si zvyknú. Ak sa mohlo uchytiť na scéne toto scénické poleno, môže sa ozaj hocikto. Príďte sa inšpirovať týmto veľkým víťazstvom vôle nad talentom!

Podujatie na Facebooku

Predaj na júnové vydanie Pančlajnu

Naše tipy


Fragile a Balet SND

Dom odborov Žilina

Fragile & Balet SND sú po mimoriadnom úspechu späť!
Najúspešnejšia slovenská vokálna…

Na koho to slovo padne

Dubnica nad Váhom / Michalovce / Snina / Poprad / Trenčín

Jedna z najúspešnejších slovenských divadelných hier postavená na pätici oduševnených výkonov prichádza!

Bizarná noc, na ktorú nezabudnete!

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach