Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Vytaste pupky, prichádza stand-up all inclusive! Masáž bránicových svalov a intenzívne smiechové slnenie bude sprevádzať vystúpenie našich humoristických animátorov. Matej Sajfa Cifra, Michael Szatmary, Jakub Lužina, Joe Trendy, Simona, Docent a Samo Trnka sľubujú zájazd do sveta irónie, sebairónie, uštipačného aj láskavého humoru.  Viac

Vytaste pupky, prichádza stand-up all inclusive! Masáž bránicových svalov a intenzívne smiechové slnenie bude sprevádzať vystúpenie našich humoristických animátorov. Matej Sajfa Cifra, Michael Szatmary, Jakub Lužina, Joe Trendy, Simona, Docent a Samo Trnka sľubujú zájazd do sveta irónie, sebairónie, uštipačného aj láskavého humoru. Hudobne ich bude dopĺňať be. well.

Matej Sajfa Cifra
Vysoký faktor humoru, ktorý si musíte poriadne rozotrieť pred páliacimi lúčmi reflektorov. Sajfa je dobre známy moderátor, ktorý sa pred časom vrhol aj do klubového vystupovania. A dobre spravil. Príďte sa presvedčiť.

Michael Szatmary
Ďalší privandrovalec z médií, ktorému to za stand-upovým mikrofónom hovorí jedna radosť. Vyprávač rôznych historiek nemá problém vystreliť si sám zo seba, a preto ho máme radi!

Jakub Lužina
Hej Lužina, Lužina, ten je poriadne šťavnatá stand-upová dužina. Pohotové pančlajny sú jeho silná stránka, ktorú ti hrdo predvedie aj na júnovom Pančlajne. Tak kde si?

Joe Trendy
Kde sa vzal, tu sa vzal a už na pódiu stál. A to hneď aj s najväčšou nákrčnou reťazou na stand-upovej scéne. Odvtedy už uplynuli dni, týždne, mesiace, ba aj roky a Joe trendy je stále trendy. Veď sa príďte pozrieť.

Simona
prišla na bratislavské pódiá z Kysúc, teda dostatočne ďaleko, aby mohla zo svojho manžela urobiť najväčšiu trefu svojich vtipných narážok. Okrem neho to od nej najčastejšie schytajú bratislavskí vodiči. Tak bacha, na Pančlajn bez vodičáku!

Docent
Kto nebude na jeho stand-upe sedieť rovno, pôjde kľačať k nemu na pódium! Ale žarty bokom, Docent nie je žiadny postrach triedy. Práve naopak, z triedy aj zo života nám nosí zábavné postrehy, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Samo Trnka
predchádza ho brucho aj jeho zabávačka povesť. Samo je súčasťou inventáru tejto šou a preto mu vždy patrí prvé miesto v line-upe. A tiež preto, aby vyjedol chlebíčky, kým ostatní vystupujú.

be.Well
je kapela, ktorú tvoria Patrícia Švelanová a Andrej Kovačik. Nám sa večer predstaví Patrícia na ukulele, ktorá so sebou prinesie príjemný akustický pop-rock.

Podujatie na Facebooku

Predaj na Pančlajn 11.7.

Naše tipy


Színház, Koncert, Humor, Tudomány

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach