Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Čas zrelých klasov sa blíži a my pre vás máme nachystanú letnú žatvu humoru. Najslovutnejší kombajn stand-upu Pančlajn vám ponúka túto augustovú viazaničku dobre vycepovaných kláskov: Jakuba Lužinu, Mateja Adámyho, Mariána Psára, Jakuba Zitrona Ťapáka a Sama Trnku. Sprevádzať programom vás bude len mierne pripečená bagetka Samo Trnka.  Viac

Čas zrelých klasov sa blíži a my pre vás máme nachystanú letnú žatvu humoru. Najslovutnejší kombajn stand-upu Pančlajn vám ponúka túto augustovú viazaničku dobre vycepovaných kláskov: Tomáša Hudáka, Jakuba Lužinu, Mateja Adámyho, Mariána Psára, Jakuba Zitrona Ťapáka, Simonu a Sama Trnku. Hudobným hosťom bude Jerguš Oravec.

Tomáš Hudák
Do zlata vypražený langoš z východného pobrežia pomastený kalorickým humorom, ktorý roztrasie sadielko na vašom bruchu. Neokúňajte sa, letná sezóna či nie, treba sa o brucho dobre postarať. Tomáš je na to expert. 

Jakub Lužina
Tento chlpatý knedlík slovenského stand-upu vyzerá, ako keby ho ani jedna mater nemala, a že z neho vtipy skáču len ako vedľajší produkt silnej neurózy. To fascinujúce na tom je, že to druhé bude asi pravda. 

Matej Adámy
Do čierna spečený rožok humoru, ktorý nešetrí cynizmom a podpichujúcimi výjazdmi proti ľudskej hlúposti. Nedávno sa stal otcom, tak je teraz trochu namäkko.

Marián Psár
Kariéru začal hejtovaním a nakysol na lokálnu celebritu tunajších internetov. Marián u nás dlhšie nebol, tak sa tešte na nové kúsky, ktoré zamiesi na pódiu.

Jakub Zitron Ťapák
Nie je žiadne cukrové pečivko. Je to jeden z našich posledných pančlajnovských nováčikov, ktorý má v sebe šťavu a sviežosť.  

Simona
Na Kysuciach vypracovaná buchtička s plnkou vtipných narážok. Najviac to od nej schytáva manžel, ale užijú si aj bratislavskí vodiči.

Samo Trnka
Kedysi mierne pripečený bochníček, dnes fit bagetka z výberovej múky. Vykvasí na každom Pančlajne a inak to nebude ani teraz. Samo nám zmenil krivky. Zmenil aj humor? Dozviete sa, keď prídete.

Podujatie na Facebooku

Predaj vstupeniek na septembrový Pančlajn (12.9.)

Naše tipy


Eros Ramazzotti

Papp László Budapest Sportaréna, Budapest

Eros Ramazzotti - Vita Ce N’è World Tour
Talianska superstar s novým…

Rozosmiate bábkové predstavenie o neobyčajných princeznách. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach