Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Čas zrelých klasov sa blíži a my pre vás máme nachystanú letnú žatvu humoru. Najslovutnejší kombajn stand-upu Pančlajn vám ponúka túto augustovú viazaničku dobre vycepovaných kláskov: Jakuba Lužinu, Mateja Adámyho, Mariána Psára, Jakuba Zitrona Ťapáka a Sama Trnku. Sprevádzať programom vás bude len mierne pripečená bagetka Samo Trnka.  Viac

Čas zrelých klasov sa blíži a my pre vás máme nachystanú letnú žatvu humoru. Najslovutnejší kombajn stand-upu Pančlajn vám ponúka túto augustovú viazaničku dobre vycepovaných kláskov: Tomáša Hudáka, Jakuba Lužinu, Mateja Adámyho, Mariána Psára, Jakuba Zitrona Ťapáka, Simonu a Sama Trnku. Hudobným hosťom bude Jerguš Oravec.

Tomáš Hudák
Do zlata vypražený langoš z východného pobrežia pomastený kalorickým humorom, ktorý roztrasie sadielko na vašom bruchu. Neokúňajte sa, letná sezóna či nie, treba sa o brucho dobre postarať. Tomáš je na to expert. 

Jakub Lužina
Tento chlpatý knedlík slovenského stand-upu vyzerá, ako keby ho ani jedna mater nemala, a že z neho vtipy skáču len ako vedľajší produkt silnej neurózy. To fascinujúce na tom je, že to druhé bude asi pravda. 

Matej Adámy
Do čierna spečený rožok humoru, ktorý nešetrí cynizmom a podpichujúcimi výjazdmi proti ľudskej hlúposti. Nedávno sa stal otcom, tak je teraz trochu namäkko.

Marián Psár
Kariéru začal hejtovaním a nakysol na lokálnu celebritu tunajších internetov. Marián u nás dlhšie nebol, tak sa tešte na nové kúsky, ktoré zamiesi na pódiu.

Jakub Zitron Ťapák
Nie je žiadne cukrové pečivko. Je to jeden z našich posledných pančlajnovských nováčikov, ktorý má v sebe šťavu a sviežosť.  

Simona
Na Kysuciach vypracovaná buchtička s plnkou vtipných narážok. Najviac to od nej schytáva manžel, ale užijú si aj bratislavskí vodiči.

Samo Trnka
Kedysi mierne pripečený bochníček, dnes fit bagetka z výberovej múky. Vykvasí na každom Pančlajne a inak to nebude ani teraz. Samo nám zmenil krivky. Zmenil aj humor? Dozviete sa, keď prídete.

Podujatie na Facebooku

Predaj vstupeniek na septembrový Pančlajn (12.9.)

Naše tipy


Chlieb s maslom

Dom kultúry Sereď

Úľavný pocit slobody strieda strata istôt a tepla domova. “Som slobodný!” - to…

CHROMOZÓM XX

Red Cat Cabaret Club, Bratislava

Koľko výrazných ženských osobností z našej slovenskej histórie poznáte?

Premiéra pohybovo-divadelného predstavenia vytvoreného na základe autorského libreta Renaty Ptačin.

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach