Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Intenzívne stand-upové zrážky, ktoré vám dôkladne vypláchnu bránice! Predpoveď na októbrový Pančlajn sľubuje horúčavy od smiechu aj tornádo zábavy. A že to bude naozaj jazda napovedá aj všetkých sedem stupňov Pančlajnovskej stupnice, ktoré budú atakovať pódium: Juraj Šoko Tabaček, Tomáš Hudák, Jakub Gulík, Jakub Ptačin, Heňo Fačkovec, Simona a Samo Trnka.  Viac

Intenzívne stand-upové zrážky, ktoré vám dôkladne vypláchnu bránice! Predpoveď na októbrový Pančlajn sľubuje horúčavy od smiechu aj tornádo zábavy. A že to bude naozaj jazda napovedá aj všetkých sedem stupňov Pančlajnovskej stupnice, ktoré budú atakovať pódium: Juraj Šoko Tabaček, Tomáš Hudák, Jakub Gulík, Jakub Ptačin, Heňo Fačkovec, Simona a Samo Trnka. Medzi nimi vyjde spevavá dúha Zuzana Mikulcová.

Juraj Šoko Tabaček
To je také slniečko, ktoré rozjasní každé pódium. Vysoko pozitívne účinky prináša najmä jeho prišušľavá poloha a mierne pripečený výraz v tvári.

Tomáš Hudák
Usadil sa na slovenskej scéne ako hmla, v ktorej sa ľahko stratí nejeden divák. Tí, čo sa nechali opantať Tomášovým fluidom však prisahajú, že väčšiu zábavu nezažili.

Jakub Gulík
Guľový blesk, ktorému keď začne ísť huba, už ho nezastavíte. Keby bolo Česko-Slovensko má stand-up, určite by sa dostal do finále.

Jakub Ptačin
To je taká typická oravská zima, ktorá sa vám dostane aj pod kožu, aj do bránice. Jakub vie obratne narábať so slovom a keď treba, prikúri vám aj sebe.

Heňo Fačkovec
Oblak typu nimbus, ktorý k nám dovial z Nitry. Typický je pre neho dážď bonmotov a frkov zo známych osobností. A kapitána Danka.

Simona
Ako jemný vánok na vás zapôsobí Simona, ale len do chvíľe, kým sa nezmocní mikrofónu. Vtedy sa zdvihne taký silný vietor, že poháňa veterné mlyny až pri Viedni.

Samo Trnka 
Biorytmus každého Pančlajnu, ktorý stúpa s frekvenciou pančlajnov šľahajúcich na pódiu. Dnes je už na takom čísle, že vám od tlaku roztrhne smiechovody.

Zuzana Mikulcová
Hudobná dúha, ktorá spieva a skladá zároveň. Rozjasnila slovenský jazz aj Legendy popu. Predskakovala Jamesovi Bluntovi a neminulo ju ani krásne druhé miesto v súťaži Košický zlatý poklad. Pevne dúfame, že ju neminie ani váš potlesk.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Kde bolo, tam bolo, Lorenzo Senni vyrastal v malom mestečku na okraji Talianska…

Májový Bratislavský Kaviár

KC Dunaj, Bratislava

Traja komici a pod vedením Jakuba Lužinu a Mateja Moška vtipne ochutia svojimi…

Božská NeferNefer uvádza svoju Burlesque Show!

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach