Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Dajte im mikrofón do ruky a oni ho zjedia aj so stojanom. Pre veľký záujem pridávame ešte jedno predstavenie, na ktorom na nás vyceria svoje nabrúsené jazyky dobre vycvičení humoristi Gabo Žifčák, Jakub Gulík, Matej Adámy, Jakub Lužina, Simona, Marián Psár a Samo Trnka.  Viac

Dajte im mikrofón do ruky a oni ho zjedia aj so stojanom. Svoje nabrúsené jazyky na nás vo februári vyceria dobre vycvičení humoristi Juraj Šoko Tabaček/Simona, Gabo Žifčák, Jakub Lužina, Jakub Gulík, Matej Adámy, Marián Psár a Samo Trnka. V prestávkach medzi ich stand-upmi bude hudobne štekať Matej Kubriczký. Pozor, tento večer strážia tí najvtipnejší psi na scéne!

Juraj Šoko Tabaček (len 20.2.)
Jeden z bardov improvizačného umenia, ktorý zo seba sype jednu smiešnú príhodu za druhou. A keď mu dôjdu slová, rád si pomôže grimasou. Ide mu to až tak dobre, že sa prepracoval na hviezdu televíznych formátov. 

Gabo Žifčák
Čistá váha humoru otužovaného na sviežom tatranskom vzduchu. Gabov stand-upový talent dosahuje špičkovú úroveň, o čom sa musíte presvedčiť na vlastné bránice.

Jakub Lužina
Frfle to, prská to, rozhadzuje rukami. Ale keď si k nemu pustíte zvuk, namiesto drámy vás čaká komédia. Ťažko povedať, čo by Jakubovi ulahodilo, ale jedno je isté, budeme sa na ňom smiať, dokým bude rozprávať.

Simona (len 18.2.)
Kysuce jej boli malé, a tak vzala útokom bratislavské pódiá. Ale to len preto, aby si mohla robiť prču zo svojho, desiatky kilometrov vzdialeného, manžela. Simona si však rada zabŕdne i do iných manželov, alebo manželiek, nemanželov aj nemanželiek. Imunitu nemá nikto! 

Jakub Gulík
Huba úprimná, ktorá sa otrie o kohokoľvek. Jakub si rozhodne nedáva servítku pred ústa a keď by ste sa mu nejakú snažili dať, roztrhá ju v sekunde svojim briskným humorom. 

Matej Adámy
Voldemort slovenského stand-upu, ktorého meno nevyslovujte, ak nechcete, aby do vás zapichol svoj prútik cynizmu. A keď si robí srandu z druhých, vy sa bezmocne šúľate na sedadle zasiahnutí kliatbou smiechotikus totalus.

Marián Psár
Keby nebolo internetov, ktovie, kde by bol Marián. Ale vďaka pánom Cerfovi a Kahnovi (ak neviete, o koho ide, skúste www) prišiel Marián do našich životov. Vylepšuje ho vtipmi a kolážami na Psárkazmoch. Hovorí sa o ňom, že píše Mladého hejtera, ale on to popiera, že vraj už nie je taký mladý. Našťastie sa nechal nahovoriť aj na živé vystúpenia.

Samo Trnka
V televízii zavádza, že je suverénnym popularizátorom fyziky a chémie, ale na javisku neskryje krutú pravdu – z publika je nesvoj a suverénne rozpráva iba o akváriu. A tento ten Pančlajn, prosím, celý uvádza. 

Matej Kubriczký
je pesničkár, multiinštrumentalista, básnik a geek, ktorý si robí rád srandu zo seba aj z druhých. Po zhudobňovaní poézie prešiel na hudobný stand-up, a práve takto ho môžete poznať predovšetkým z Comedy Dungeonu.

Podujatie na Facebooku (20.2.2019)

Podujatie na Facebooku (18.2.2019)

Naše tipy


Pančlajn Stand-up Comedy Show

KC Dunaj, Bratislava

Prichádza sedem humorných trpaslíkov, ktorí z útrob našich bránic vydolujú zlatý smiech. V…

Odhaľte prírodné a kultúrne tajomstvá krajiny dlhého bieleho oblaku, ako jej hovoria domorodci.…

Éva Pataki: Edith a Marlene Réžia: László Méhes a.h. Premiéra: 23. február 2018

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach