Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pódiové zápasy o najlepší stand-up sezóny! Nekompromisné returny na aktuálne dianie, penaltové kopy proti malichernosti a účinnú defenzívu voči nude vytiahnu v boji o naše smiechy hviezdy domáceho stand-upu Matej Sajfa Cifra, Tomáš Hudák, Michael Szatmary, Dano Čistý, Jakub Zitron Ťapák, Simona a Samo Trnka.  Viac

Pódiové zápasy o najlepší stand-up sezóny! Nekompromisné returny na aktuálne dianie, penaltové kopy proti malichernosti a účinnú defenzívu voči nude vytiahnu v boji o naše smiechy hviezdy domáceho stand-upu Matej Sajfa Cifra, Tomáš Hudák, Michael Szatmary, Dano Čistý, Jakub Zitron Ťapák, Simona a Samo Trnka.V prestávkach bude hudobne roztlieskavať Zuzana Mikulcová.

Matej Sajfa Cifra
Vyzerá ako krehký krasokorčuliar, s mikrofónom v ruke však robí všemožné axely, toeloopy, rittbergery a lutze. A to o všetko samozrejme so svojim charakteristickým úsmevom na tvári.

Tomáš Hudák
Rozkorčuľovaný útočník stand-upovej ligy, ktorého by draftoval každý! Účinne bráni pred nudou a dravo útočí na bránice.  

Michael Szatmary
Pointový šachista, ktorý šarmantne umiestňuje svoje vtipy tak, aby vám vo veľkom finále zasadil smiechový šach mat.

Dano Čistý
Keď naskočí na kolá a začne šlapať, buďte si istý, že nás čaká krkolomná jazda absurdnými situáciami z histórie a švihnutými nápadmi pre súčasnosť.

Jakub Zitron Ťapák
Športovú kondičku má v malíčku a na malíčku spraví aj nejakú tú otočku. Jakub sa však rozhodol vypracovať aj na stand-upovej scéne a musíme povedať, že aj s mikrofónom mu to frístajluje parádne.

Simona
Ak má niekto presne mierené smeče na bránice, tak je to ona. Keď si tento neotesaný talent príchodzí z Kysúc založí čelenku a nadhodí na podanie, schovajte sa, inak vám hrozí porážka podpichovaním.

Samo Trnka
Neúnavný tréner, ktorého neodradí ani vlastný faul, ani gól do vlastnej bránky. Nadšený fanúšik slovenského stand-upu, ktorý si nenechá ujsť ani jedno číslo. To preto, že vždy prelezie do reprezentačného tímu.

Zuzana Mikulcová
Hudobníčka, ktorá spieva a skladá zároveň. Rozjasnila slovenský jazz aj Legendy popu. Predskakovala Jamesovi Bluntovi a neminulo ju ani krásne druhé miesto v súťaži Košický zlatý poklad. V decembri vydala nový album Dievča, debutovala albumom Slová. Oba prijali veľmi dobre fanúšikovia kvalitnej hudby, aj kritici. Pevne dúfame, že ju neminie ani váš potlesk.

 

Podujatie na Facebooku (18.3.2019)
Podujatie na Facebooku (20.3.2019 - 17:00)
Podujatie na Facebooku (20.3.2019 - 20:00)

Predaj na aprílové vydanie Pančlajn Stand-up Comedy Show 

Naše tipy


Sčasti rozprávka, sčasti muzikál, určený malým i veľkým od 9 do 99 rokov.…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach