Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Prvý apríl, z ktorého sme sa ešte neprebrali! Náš pravidelný sviatok humoru, ktorým oslavujeme všetky druhy žartovnosti zrodené na domácej stand-upovej scéne. Konfety smiechu a balóniky híkania medzi nás vypustia Juraj Šoko Tabaček, Jakub Lužina, Matej Adámy, Joe Trendy, Docent, Peter Petiar Lachký, Samo Trnka.  Viac

Prvý apríl, z ktorého sme sa ešte neprebrali! Náš pravidelný sviatok humoru, ktorým oslavujeme všetky druhy žartovnosti zrodené na domácej stand-upovej scéne. Konfety smiechu a balóniky híkania medzi nás vypustia Juraj Šoko Tabaček, Jakub Lužina, Matej Adámy, Joe Trendy, Docent, Peter Petiar Lachký, Samo Trnka. Počas večera bude hudobne vyvádzať Petiar.

Juraj Šoko Tabaček
To je taký vtip už na prvý pohľad. Na stand-upové dosky už nevystupuje tak často ako kedysi, iste preto, že ho zamestnávajú televízne taľafatky, a nie preto, že by mu vekom redlo väzivo v kolenách. Keď však už príde, je to smiech do popuku. Príďte sa rozpučiť aj vy!

Jakub Lužina
Popredný predstaviteľ lužinovskej vetvy stand-upu. Vyznačuje sa nenapodobiteľnými vyjadrovacími technikami a nepolapiteľnými myšlienkovými pochodmi. Nepopierateľný faktor H(umor) však u neho funguje parádne, preto sa na ňom smejú všetci.

Matej Adámy
Premiant cechu cynikov, ktorý so škodoradosťou sebe vlastnou rozdupe každú ceduľku s nápisom zákaz vstupu. Matej, ozbrojený svojím všekomentujúcim postojom a čiernym humorom, nás vezme na miesta, kde ani najodvážnejší stand-upisti nevkročia.

Joe Trendy
Podľa neho je humor dar a on sa rád hrá na Mikuláša. Do ponožiek nám naloží vtipné postrehy a bizarné príhody. Preto si nezabudnite tie svoje zaštopkať, aby vám neušiel ani jeden štek.

Docent
“Tajomstvo aj prekvapenie, občas malé poučenie, smiech aj dobrú záhadu, všetkým dobrú náladu.” Vyšvihnite si náladu s reláciou od Docenta do Docenta, v ktorej sa namiešajú trefné postrehy zo života pedagóga a otca.

Peter Petiar Lachký
Petiar je najľúbeznejší zjav na stand-upovej scéne. Keby ste ho stretli na ulici, chcete ho objať, lebo vyzerá bezradne, na pódiu mu ale chcete tlieskať, lebo napriek tomu, že vyzerá bezradne, je veľmi vtipný. Petiar si v tento večer strihne dvojrolu, sprevádzať nás bude aj ako hudobný hosť.

Samo Trnka
Rekardman Pančlajnu, ktorý nevynechal ani jedno vydanie. Živý dôkaz toho, že humor lieči aj z nadváhy, a preto by ste si nemali nechať ujsť blahodarné účinky jeho stand-upu.


Predaj na májové vydanie Pančlajn Stand-up Comedy Show tu.

Naše tipy


Eros Ramazzotti

Papp László Budapest Sportaréna, Budapest

Eros Ramazzotti - Vita Ce N’è World Tour
Talianska superstar s novým…

Rozosmiate bábkové predstavenie o neobyčajných princeznách. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach