Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Nasadzujú svoju hrdosť, aby nás zachránili smiechom! Cez deň dôstojní občania, v noci nekompromisní stand-upisti. Liga neporaziteľných superkomikov v máji medzi nás posiela Tomáša Hudáka, Gaba Žifčáka, Jakuba Gulíka, Daniela Čistého, Stana Staška, Nasi A. Motlagh a Sama Trnku. Ich príchod na pódium bude dramaticky sprevádzať hudobný hosť Matej Kubriczký.  Viac

Nasadzujú svoju hrdosť, aby nás zachránili smiechom! Cez deň dôstojní občania, v noci nekompromisní stand-upisti. Liga neporaziteľných superkomikov v máji medzi nás posiela Tomáša Hudáka, Gaba Žifčáka, Jakuba Gulíka, Daniela Čistého, Stana Staška, Nasi A. Motlagh a Sama Trnku. Ich príchod na pódium bude dramaticky sprevádzať hudobný hosť Matej Kubriczký. 

Tomáš Hudák
Jednoznačne Clark Kent slovenskej žurnalistiky, ktorého postupne ovládlo šoumenské alterego. Tomáš je však stále výborný rozprávač a pointovač. Ak po dlhom dni odpadávate od nudy, jeho humor vás zaručene zachráni.

Gano Žifčák
Špičkový vynálezca ľudových vtipov, ktorý zbrunátnie ako Hulk, keď sa mu vydarí obzvlášť silná prča. Posilnený podtatranskou náturou nás vynesie na vrcholky klubovej zábavy.

Jakub Gulík
Na každý stand-up má iný superhrdinský oblek, ktorým zahraňuje náladu, ale zakaždým mu nechýbajú účinné zbrane drzosť a prostorekosť. Gulik Man udrie v plnej sile!

Dano Čistý
Na prvý pohľad nenápadný chlap, ktorý sa stand-upovým uštipnutím mení na javiskového Spider-Mana, ktorý strategicky rozmiestňuje pavučiny svojich humoristických myšlienkových pochodov. Niekedy je to poriadny dadaizmus, ale ani sa nenazdáte a ste chytení v jeho sieti.

Stano Staško
Môže sa zdať ako taký Doctor Strange, keď v pauze prinesie viac vtipu ako v slove, ale Stanko je majster improvizácie a javiskového umenia. Tým chceme povedať, že sa nechajte unášať, bude to jazda!

Nasi A. Motlagh
Temperamentná Cat Woman z Iránu, ktorá sa nehanbí zadrapiť svoje ironické pazúriky do našej nátury. Ale jej podrezenému jazyku neujdú ani zvyky a správanie rodnej krajiny. Na čo sa ulakomí tentokrát nevieme, ale iste tomu nebude chýbať říz!

Samo Trnka
Obtiahnutý trikot mu sedí ako nikdy predtým. Aj keď v mene nemá písmeno p, na jeho hrudi sa jedno veľké P hrdo žiari. Samo je totiž Pančlajn, je to Pán a Pozná ho každý!

Matej Kubriczký
je pesničkár, multiinštrumentalista, básnik a geek, ktorý si robí rád srandu zo seba aj z druhých. Po zhudobňovaní poézie prešiel na hudobný stand-up, a práve takto ho môžete poznať predovšetkým z Comedy Dungeonu.

Podujatie na Facebooku 

Predaj na júnové vydanie 
Pančlajn Stand-up Comedy Show

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach