Podujatie


Pančlajn Stand-up Comedy Show
2

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Hej-hou, hej-hou a trpaslíci jdou! Prichádza sedem humorných trpaslíkov, ktorí z útrob našich bránic vydolujú zlatý smiech. V dobrej nálade, s odhodlaním a červenými lícami napochodujú na naše pódium Juraj Šoko Tabaček, Michael Szatmary, Joe Trendy, Docent, Simona, Peter Petiar Lachký a Samo Trnka.  Viac

Hej-hou, hej-hou a trpaslíci jdou! Prichádza sedem humorných trpaslíkov, ktorí z útrob našich bránic vydolujú zlatý smiech. V dobrej nálade, s odhodlaním a červenými lícami napochodujú na naše pódium Juraj Šoko Tabaček, Michael Szatmary, Joe Trendy, Docent, Simona, Peter Petiar Lachký a Samo Trnka. A aby im bolo ešte veselšie, spievať do taktu im bude Petiar. Hej-hou, hej-hou a stand-upisti jdou! 

Juraj Šoko Tabaček
alebo Hapčí tejto družnej skupiny zo seba dokáže vykýchnuť toľko humorných sopľov, že si ani nestíha utierať nos. A my si pri jeho zanietených stand-upových prejavoch nestíhame utierať slzy.

Michael Szatmary
je javiskový Vedko, ktorý zažil v živote množstvo zábavných peripetií. A keďže nie je žiadny skupáň, rád a s poriadnou dávkou rozprávačskej šťavy sa nami o ne podelí.

Joe Trendy
sa stáva Šťastkom, keď má pred sebou mikrofón a pred ním ešte publikum. Ideálne také, ktoré je ochotné sa smiať jeho humoru. Rád sa drží tézy, že čo je trápne je aj vtipné, preto nosí doplnky s motívom pizze.

Docent
nie je žiadny Plaško, ako pedagóg v civilnom živote si to ani nemôže dovoliť. Do pléna prinesie postrehy zo života učiteľa aj otca, no máme sa veru na čo tešiť.

Simona
je ironická a nekompromisná Dudroška, ktorá si vždy nájde slabý bod spoločnosti a s humorom naň poukáže. Na urážky tu však nie je priestor, vytesnia ich bujaré smiechy.

Peter Petiar Lachký
rozhodne nie je Spachtoš, energie má za dvoch! Presvedčiť sa môžete už v júni, lebo na našom javisku sa predstaví nielen ako stand-upista alebo strihne si aj úlohu hudobného hosťa.

Samo Trnka
je náš pančlajnovský Kýblik, ktorý je vždy plný vtipov a chlebíčkov. Nechýba na žiadnom vydaní, veď je vodca tejto stand-upovskej družiny. Keď zavelí začíname, zarazte si zadky do stoličiek!

Podujatie na Facebooku (12.jún 20:00)
Podujatie na Facebooku (10.jún 20:00)

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach