Podujatie


Príšerka Charlie

Príšerka Charlie

Bláznivá strašidelná komédia v atmosfére „búrky na cintoríne a zavýjajuceho kojota“ o hľadaní zmyslu života a nástrahách bezbrehej túžby po sláve s hudbou od Mariána Čekovského vás postraší, pobaví a zoznámi s udatnou príšerkou menom Charlie, o ktorej ste doteraz nikdy nepočuli, pretože jej film nebol nikdy natočený, a na ktorú odteraz už nikdy nezabudnete, pretože sa vám obeťou za…  Viac

Dátum (začiatok) podujatia:Pre ďalšie podujatia kliknite sem(6)

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo robia filmové príšerky po ukončení svojej hviezdnej kariéry na striebornom plátne? Veru tak: múmia, upír, mimozemšťan či Frankenstein skutočne existujú, vytvoril ich bláznivý profesor Harryhausen a teraz sa musia ukrývať pred svetom v hoteli na utajenom mieste. A je to strašná nuda! Jedia pukance, pozerajú filmy a dúfajú v hviezdny comeback. Čo ak ich sláva definitívne vybledne a diváci na nich zabudnú? Ktosi však klope na bránu. Príležitosť! Vraj producent z Hollywoodu.

Bláznivá strašidelná komédia v atmosfére „búrky na cintoríne a zavýjajuceho kojota“ o hľadaní zmyslu života a nástrahách bezbrehej túžby po sláve  s hudbou od Mariána Čekovského  vás postraší, pobaví a zoznámi s udatnou príšerkou menom Charlie,  o ktorej ste doteraz nikdy nepočuli, pretože jej film nebol nikdy natočený, a na ktorú odteraz už nikdy nezabudnete, pretože sa vám obeťou za svojich priateľov zapíše rovno do srdca.

Inscenačný tím:
Scéna, bábky a kostýmy: Von Dúbravay
Projekcie: Von Dubravay, Gejza Dezorz
Hudba: Marián Čekovský
Réžia: Gejza Dezorz

Obsadenie:
Charlie: Ľubomír Piktor
Frenkino: Juraj Bednarič
Elza: Miroslava Dudková
Boris: Michal Adam
Lugoši, María Mexico: Andrej Kováč
Béla Gold: Simon Fico
Profesor Harryhausen, mimozemšťan: Lukáš Tandara

Naše tipy


Backstage

Red Cat Cabaret Club, Bratislava

Kabaretné predstavenie podľa predlohy Arnošta Goldflama

Daniil Charms: Cirkus Šardam

Ticho a spol., Bratislava

divadlo Veteš / cirkusová a najmä životná absurdita v bábkovej hre zameranej na…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach