Podujatie


Rádio_FM Night: Noisecut / Low Key / Mizzi / Galagha

Rádio_FM Night: Noisecut / Low Key / Mizzi / Galagha

Jeden z prvých klubových koncertov po siedmich rokoch a vo vynovenej zostave - v rámci februárovej Rádio_FM Night v KC Dunaj vystúpi kapela NOISECUT! Počas večera ich svojimi DJ setmi podporia známe hlasy spoza mikrofónu Efemka - Mizzi a Galagha. Lineup uzatvorí producentské duo Low Key v zostave Juraj Peták a Branislav Bunčák.  Viac

Jeden z prvých klubových koncertov po siedmich rokoch a vo vynovenej zostave - v rámci februárovej Rádio_FM Night v KC Dunaj vystúpi kapela NOISECUT! Počas večera ich svojimi DJ setmi podporia známe hlasy spoza mikrofónu Efemka - Mizzi a Galagha. Lineup uzatvorí producentské duo Low Key v zostave Juraj Peták a Branislav Bunčák. Nalaď sa na ~ a uži si s nami noc pod taktovkou nášho obľúbeného rádia!

NOISECUT
Kapela Noisecut ovládla prvé ročníky Radio_Head Awards a etablovala sa na slovenskej alternatívnej scéne. Ich pôsobenie však nečakane ukončila smrť speváčky Alžbety K. Majerníkovej. Po rozlúčkovom koncerte v roku 2012 považovali členovia kapely Noisecut svoju existenciu za uzavretú a nad možným návratom nikto nerozmýšľal. To sa veľmi rýchlo zmenilo, keď ich Rádio_FM oslovilo s možnosťou účinkovania na výročnom 10. ročníku udeľovania cien RHA. Reakcia bola okamžitá – prečo nie, ak by spievala Nora Ibsenová z Fallgrapp? Nora súhlasila a vystúpenie na udeľovaní cien sa stalo skutočnosťou. Hneď po vystúpení kapelu kontaktoval Michal Kaščák s otázkou, či by nevystúpili na festivale Pohoda. Noisecut odohral úspešný koncert v rozšírenej zostave a po reakciách publika a fanúšikov nič nebránilo vyskúšať si ďalšie koncerty. Koncert kapely v KC Dunaj doplní skvelý VJing v réžii Nano vjs.
www.facebook.com/Noisecut
www.instagram.com/noisecut

LOW KEY
Pulzujúce beaty kombinované s rytmikou perkusií africkej world music, subbasové linky a temný vibe. To je novinka Low Key v zostave Juraj Peták (Purist) a Branislav Bunčák. Producentské duo z Bratislavy prinášajúce nový zvuk na klubovú scénu.
soundcloud.com/user-220247904
instagram.com/lowkey.laboratory/

MIZZI
DJ/speaker Rádia_FM, ktorý rozbiehal rádiové klubové noci Night_FM pred 12 rokmi. Dnes už "zaslúžilý/vyslúžilý umelec" známy z divadelných dosiek, televíznych obrazoviek aj filmových plátien - Marian Mitaš aka Mizzi.

GALAGHA
Galagha & Gabanna = otcovia slovenskej drum and bass scény, ktorí toho spolu odohrali nespočetne veľa. Vďaka ich hudbe boli parkety pravidelne rozbíjané už od 90. rokov a to nielen na Slovensku, ale i v zahraničí. V súčasnosti môžete Galaghera počuť aj za mikrofónom Rádia_FM v dennom vysielaní či v autorskej relácii Scéna_FM, ktorú každý piatok vysiela spolu s Yankom Kralom.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Rozosmiate bábkové predstavenie o neobyčajných princeznách. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach