Podujatie


SmartTalk: Ako dosiahnuť work life balance

SmartTalk: Ako dosiahnuť work life balance

Na jednej strane práca a na druhej strane súkromný život, ktoré nám ukrajujú z času. Mnoho z nás sa časom dostane do štádia, kedy je len krok od vyhorenia. Zistite, ako hľadať rovnováhu vo svojom živote a byť šťastným v kariére aj v osobnom živote.  Viac

Na jednej strane práca a na druhej strane súkromný život, ktoré nám ukrajujú z času. Mnoho z nás sa časom dostane do štádia, kedy je len krok od vyhorenia. Zistite, ako hľadať rovnováhu vo svojom živote a byť šťastným v kariére aj v osobnom živote. O svojich skúsenostiach z rôznych uhlov pohľadov nám porozprávajú Katarína Molnárová, Peter Vidovič a Lýdia Sirotová.

Katarína Molnárová
je odborníčkou na online výkonnostný marketing, financovanie online kampaní a jej prioritou je pomôcť biznisu rásť na internete. Je držiteľka ocenenia E-žena roka, pôsobila napríklad aj ako Google trénerka na Slovensku. Špecializuje sa na biznis konzultácie, navrhovanie online stratégií na mieru a budovanie interných digitálnych oddelení vo firmách. Pravidelne pôsobí ako spíkerka na rôznych podujatiach pre podnikateľov, ale i pre študentov. Popri tom zvláda aj výchovu detí. A práve o tom, ako si udržiava work life balance nám čoskoro porozpráva.

Peter Vidovič
je spoluzakladateľ najnavštevovanejšieho komunitného portálu na Slovensku Modrý koník. Vo svojej úspešnej firme, ktorá sídli v rodinnom dome a v ktorej im varí kuchár so skúsenosťou v michelinovskej reštaurácii, praktizuje prístup work life balance. Vďaka tomu každý pracuje podľa svojho rytmu, pričom to zlepšuje nielen pocit pohodlia zamestnancov, ale aj ich efektívnosť.

Lýdia Sirotová
je koučka, lektorka a iniciátorka šťastia v práci. Jej zámerom je, aby ľudia prijali ideu, že šťastie je postoj k životu a účinný spôsob, ako dosiahnuť úspech a naplnenie. Je zakladateľka a Chief Happiness Officer spoločnosti Happy Company, ktorá pomáha vytvárať ľudskejšie a tvorivejšie firmy, vedie kurzy osobného rozvoja a prednáša pre firmy i verejnosť. Učí na Univerzite Komenského predmet Šťastie v práci a pôsobí ako Chief Culture Officer v spoločnosti McROY Group.

Po prednáške je pripravená diskusia.

Naše tipy


Jeremy Loops

KC Dunaj, Bratislava

11. februára 2019 v KC Dunaj zahrá Jeremy Loops svoj prvý koncert na…

NEW YORK CITY NIGHT SHOW

Red Cat Cabarel Club

Anča Pagáčová and other dirty stories

Vtipná i dojemná, zábavná i poučná kabaretná show naprieč históriou...

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach