Podujatie


SmartTalk: Ako dosiahnuť work life balance

SmartTalk: Ako dosiahnuť work life balance

Na jednej strane práca a na druhej strane súkromný život, ktoré nám ukrajujú z času. Mnoho z nás sa časom dostane do štádia, kedy je len krok od vyhorenia. Zistite, ako hľadať rovnováhu vo svojom živote a byť šťastným v kariére aj v osobnom živote.  Viac

Na jednej strane práca a na druhej strane súkromný život, ktoré nám ukrajujú z času. Mnoho z nás sa časom dostane do štádia, kedy je len krok od vyhorenia. Zistite, ako hľadať rovnováhu vo svojom živote a byť šťastným v kariére aj v osobnom živote. O svojich skúsenostiach z rôznych uhlov pohľadov nám porozprávajú Katarína Molnárová, Peter Vidovič a Lýdia Sirotová.

Katarína Molnárová
je odborníčkou na online výkonnostný marketing, financovanie online kampaní a jej prioritou je pomôcť biznisu rásť na internete. Je držiteľka ocenenia E-žena roka, pôsobila napríklad aj ako Google trénerka na Slovensku. Špecializuje sa na biznis konzultácie, navrhovanie online stratégií na mieru a budovanie interných digitálnych oddelení vo firmách. Pravidelne pôsobí ako spíkerka na rôznych podujatiach pre podnikateľov, ale i pre študentov. Popri tom zvláda aj výchovu detí. A práve o tom, ako si udržiava work life balance nám čoskoro porozpráva.

Peter Vidovič
je spoluzakladateľ najnavštevovanejšieho komunitného portálu na Slovensku Modrý koník. Vo svojej úspešnej firme, ktorá sídli v rodinnom dome a v ktorej im varí kuchár so skúsenosťou v michelinovskej reštaurácii, praktizuje prístup work life balance. Vďaka tomu každý pracuje podľa svojho rytmu, pričom to zlepšuje nielen pocit pohodlia zamestnancov, ale aj ich efektívnosť.

Lýdia Sirotová
je koučka, lektorka a iniciátorka šťastia v práci. Jej zámerom je, aby ľudia prijali ideu, že šťastie je postoj k životu a účinný spôsob, ako dosiahnuť úspech a naplnenie. Je zakladateľka a Chief Happiness Officer spoločnosti Happy Company, ktorá pomáha vytvárať ľudskejšie a tvorivejšie firmy, vedie kurzy osobného rozvoja a prednáša pre firmy i verejnosť. Učí na Univerzite Komenského predmet Šťastie v práci a pôsobí ako Chief Culture Officer v spoločnosti McROY Group.

Po prednáške je pripravená diskusia.

Naše tipy


Cestovateľský festival Kaleidoskop

Stará Tržnica, Bratislava

Nahliadnite do sveta plného farieb, chutí a zážitkov! Nezvyčajné cestovateľské zážitky a príbehy…

Cestovateľské kino: Kuba

KC Dunaj, Bratislava

Živé múzeum vlastnej histórie! Zoznámte sa s miestom nedotknutým západným svetom a s…

Živý skanzen 80. rokov a jadrovej katastrofy, ktorá vystrašila svet. Vyberte sa do…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach