Podujatie


SmartTalk: Ako mať viac času

SmartTalk: Ako mať viac času

Naháňajú ťa dedlajny? Topíš sa v odložených úlohách a povinnostiach? Mučí ťa stres a nerozhodnosť? Staň sa nindžom efektivity a zasaď tvrdý úder prokrastinácii! Osvoj si umenie zvládania vlastného času a vybojuj pre seba lepší zážitok zo života. Do kumštu nás zasvätí majster David Kálmán, ktorý nám ukáže, ako si vytvoriť priority, ako efektívne plánovať, ako hovoriť “Nie” a aké…  Viac

Naháňajú ťa dedlajny? Topíš sa v odložených úlohách a povinnostiach? Mučí ťa stres a nerozhodnosť? Staň sa nindžom efektivity a zasaď tvrdý úder prokrastinácii! Osvoj si umenie zvládania vlastného času a vybojuj pre seba lepší zážitok zo života. Do kumštu nás zasvätí majster David Kálmán, ktorý nám ukáže, ako si vytvoriť priority, ako efektívne plánovať, ako hovoriť “Nie” a aké riziká na nás číhajú. Staň sa elitným bojovníkom za svoj čas! 

David Kálmán bude pútavo rozprávať o tom: 
- ako si určiť priority a ako ich rozdeliť prehľadne v rámci dňa a týždňa
- o efektívnom plánovaní a o tom, ako sa vyhnúť chybám v plánovaní
- o tom, ako hovoriť "Nie", pretože to je častou príčinou nedostatku času
- účastníci sa otestujú, či vlastne vedia koľko je jedna minúta
- o téme akcieschopnosť a ako začať plánované veci robiť
- o rizikách, prečo nám to často nejde (rozhodovacia paralýza alebo pomalé a rýchle myslenie)
- na konci si účastníci odnesú zásadné otázky, ktoré zmenia ich pohľad na plánovanie dní a času.

David Kálmán
už viac ako 13 rokov pôsobí v oblasti biznisu. Svoju kariéru začal v Prahe v najväčšej IT firme v Česku ako marketingový poradca. V korporátnom svete sa vypracoval na regionálneho manažéra pre nadštandardných klientov a vytvoril nástroje na meranie pre celý segment. Po odchode z korporácie riadil obchodný tím pre Bratislavu v e-commerce firme. Vytvoril vlastný vzdelávací proces pre obchodné oddelenia a v súčasnosti pomáha firmám rásť cez lievik, vzdelávanie, nárast produktivity, obchodnú stratégiu a zvýšením angažovanosti ich zamestnancov. Má za sebou viac ako 1000 vyškolených ľudí a pôsobí ako externý lektor v Coworking Cvernovka, Satori Stage, Topcoach a spolupracuje s firmami z oblasti Obchodu, IT, HR, FMCG, Retailovými sieťami a StartUpmi.

Po prednáške je pripravená diskusia.

Podujatie na Facebooku

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach