Podujatie


SmartTalk: Ako sa jazyky učia profesionáli

SmartTalk: Ako sa jazyky učia profesionáli

Trápite slovnú zásobu a gramatické pravidlá cudzieho jazyka, ale zasekli ste sa na mŕtvom bode? Hľadali ste pomoc v kurzoch, ale nedočkali ste sa progresu? Inšpirujte sa tými, ktorí zdolali už niekoľko jazykov. Jazyková koučka Eva Pěčková nám predstaví množstvo nápadov na efektívne štúdium, ako si vytvoriť ideálny rozvrh, ukáže nám, kde sa práve nachádzame a ako sa pohnúť z miesta.  Viac

Trápite slovnú zásobu a gramatické pravidlá cudzieho jazyka, ale zasekli ste sa na mŕtvom bode? Hľadali ste pomoc v kurzoch, ale nedočkali ste sa progresu? Inšpirujte sa tými, ktorí zdolali už niekoľko jazykov. Jazyková koučka Eva Pěčková nám predstaví množstvo nápadov na efektívne štúdium, ako si vytvoriť ideálny rozvrh, ukáže nám, kde sa práve nachádzame a ako sa pohnúť z miesta. Motivuje nás k tomu, aby sme sa učili ešte rýchlejšie a konečne rozprávali bez ostychu. Príďte sa inšpirovať! 

Eva Pěčková bude zanietene rozprávať o tom:
- ako sa naučiť viacero jazykov
- aká je každodenná jazyková rutina
- ako sa učia polygloti a aká je rutina profesionálov krok za krokom
- aké účinné metódy možno bez problémov a zadarmo uplatniť doma a naopak, čím sa vôbec nezaoberať
- ako napraviť neefektívne zvyky z kurzov či školy
- aké sú najčastejšie chyby v učení sa jazykov a ako ich napraviť
- koľko minút denne či týždenne sa treba učiť, aby sme videli pokrok
- ako sa učiť slovíčka, mnemotechnických pomôckach, slovníkoch a aplikáciách
- aké sú základné princípy neurovedy, teda ako to urobiť tak, aby sme sa čokoľvek naučili neuveriteľne rýchlo a ľahko

Eva Pěčková
je jazyková koučka, ktorá sa venuje spojeniu koučovania a poznatkov z neurovedy, ktoré aplikuje vo svojich projektoch. Stojí za organizáciou konferencie Polygloti se nebiflují, je tiež riaditeľkou neziskovej organizácie Pomoc učitelům, z.s. Hovorí anglicky, nemecky, francúzsky, pracuje na svojej ruštine a najnovšie španielčine. V roku 2014 sa stala prvým certifikovaným akreditovaným jazykovým koučom v Česku. Do budúcna by rada prispela k tomu, aby sme boli na lepšom mieste, čo sa týka jazykových schopností v porovnaní so svetom.

Podujatie na Facebooku

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach