Podujatie


SmartTalk: Imunita z pohľadu psychosomatiky

SmartTalk: Imunita z pohľadu psychosomatiky

Každá choroba je odrazom nášho prežívania, nášho životného scenára. My sami si organizujeme svoje životy, najčastejšie podľa toho, ako nás naprogramovali naši rodičia. Žijeme v systémoch predstáv o svete a o sebe. Sami sa stávame systémom, bez toho, aby sme si to uvedomovali.  Viac

Dátum (začiatok) podujatia:Každá choroba je odrazom nášho prežívania, nášho životného scenára. My sami si organizujeme svoje životy, najčastejšie podľa toho, ako nás naprogramovali naši rodičia. Žijeme v systémoch predstáv o svete a o sebe. Sami sa stávame systémom, bez toho, aby sme si to uvedomovali. Dekódovaním vzorcov v tomto systéme môžeme odhaliť príčiny našich chorôb a nastaviť tak proces uzdravovania. Sú dostupné každému z nás, bez ohľadu na naše vzdelanie. K ich prijatiu vedie ochota chápať svet i seba samých v širších súvislostiach. A práve túto možnosť nám ponúka psychosomatika. Psychosomatika ako spôsob myslenia ako zaobchádzať so svojím zdravím a ako porozumieť svojim chorobám. Do sveta psychosomatiky nás uvedie Michaela Fialová. 

Michaela Fialová bude pútavo rozprávať o tom:
- čo je psychosomatika
- ako vytvoriť spojenie tela s hlavou
- o piatich princípoch zdravia a choroby
- ako na seba nadväzujú jednotlivé princípy a ako s nimi môžeme pracovať vo svojom živote
- ako pracuje s klientmi v psychosomatickej ordinácii
- o príbehoch ľudí využívajúcich psychosomatický prístupu v liečení.

Po prednáške je pripravená diskusia.

Michaela Fialová
je klinická psychologička a rodinná terapeutka s celostným a psychosomatickým zameraním. Vo svojej praxi sa venuje psychoterapii, individuálnemu, párovému a rodinnému poradenstvu či psychologickej diagnostike. Okrem štúdia psychológie na Univerzite Karlovej v Prahe absolvovala viacero odborných kurzov, napríklad o Rorschachovej metóde či hypnoterapeutickom výcviku zameranom na konverzačne kooperatívny prístup. Pracovala v psychiatrickej liečebni, má skúsenosti so širokou škálou problémov a psychických porúch. Spolu s doktorkou Jarmilou Klímovou napísali bestseller Proč a jak psychosomatika funguje?

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Cirkul'art 2019 - Festival nového cirkusu

Kaštieľský park, Stupava

Viac ako 75 predstavení a exkluzívnych umelcov z rôznych kútov sveta, ktorých ste…

Buďte o krok, aj dva, dopredu a pripravte sa trendy, ktoré ovládnu online…

Postavila sa chorobe, púšti, omrzlinám, hladu, medveďom, pumám aj sebe samej! Len s…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach