Podujatie


SmartTalk: Psychológia šťastia

SmartTalk: Psychológia šťastia

Budhistické príslovie hovorí, že každý chce byť šťastný a chce sa vyhnúť utrpeniu. Odkiaľ sa však naše šťastie berie? Prečo sa máme o svoje šťastie zaujímať a pracovať na ňom? Na tieto otázky bude odpovedať spoluzakladateľ Európskeho inštitútu pre pozitívnu psychológiu Aleš Bednařík, ktorý ponúkne pohľad do psychológie ako vedy o človeku a ľudskej psychike.  Viac

Budhistické príslovie hovorí, že každý chce byť šťastný a chce sa vyhnúť utrpeniu. Odkiaľ sa však naše šťastie berie? Prečo sa máme o svoje šťastie zaujímať a pracovať na ňom? Na tieto otázky bude odpovedať spoluzakladateľ Európskeho inštitútu pre pozitívnu psychológiu Aleš Bednařík, ktorý ponúkne pohľad do psychológie ako vedy o človeku a ľudskej psychike.

Aleš Bednařík bude pútavo rozprávať o tom:
- čo je šťastie
- čo sú kvality šťastia
- prečo snaha o dosiahnutie šťastia často nie je úspešná
- aké sú cesty, ktoré vedú k zvýšeniu prežívania šťastia

Po prednáške je pripravená diskusia.

Aleš Bednařík
je psychológ, ktorý vyše 20 rokov pracuje ako lektor pre firmy, školy, nemocnice, neziskovky aj štátny sektor. Venuje sa najmä komunikačným témam, ako je riešenie konfliktov, vyjednávanie, vedenie náročných rozhovorov. Píše knihy – praktické príručky a vo svojej lektorskej práci spája osobné skúsenosti s výskumami, aby poukazoval nielen na jedinečnosť jednotlivcov, ale aj na to ako sme si ľudia veľmi podobní. Posledné roky sa intenzívne venuje pozitívnej psychológii a učí ľudí ako môžu vlastnými silami priniesť do svojho života viac pozitívneho a ľahšie zvládať stresy a konflikty.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Festival Amplión 2018

Banská Štiavnica

Trojdňový medzinárodný festival nových foriem kabaretného divadla a pouličného umenia v interiéroch a…

SASQUATCH (USA)
+support
Psychedelic / Stoner / Doom / Sludge concerts…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach