Podujatie


SmartTalk: Večer úspešných žien

SmartTalk: Večer úspešných žien

Dosiahli výnimočný úspech a to vlastnými silami. Príďte sa inšpirovať príbehmi šikovných žien, ktoré sa vo svojej profesii vypracovali medzi špicku. O svojich životných skúsenostiach od úplných začiatkov až po súčasné úspechy budú hovoriť Tatiana Ondrejková, Ivana Molnárová, Veronika Cifrová-Ostrihoňová a Barbara Szalaiová.  Viac

Dosiahli výnimočný úspech a to vlastnými silami. Príďte sa inšpirovať príbehmi šikovných žien, ktoré sa vo svojej profesii vypracovali medzi špicku. O svojich životných skúsenostiach od úplných začiatkov až po súčasné úspechy budú hovoriť Tatiana Ondrejková, Ivana Molnárová, Veronika Cifrová-Ostrihoňová a Barbara Szalaiová. Moderátorom večera bude Jakub Ptačin.

Tatiana Ondrejková
stojí za úspešnou cestovnou agentúrou Pelikán.sk, ktorá pôsobí nielen na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách. V roku 2006 získala Tatiana Ondrejková prvé miesto v kategórii Začínajúca podnikateľka v súťaži organizovanej Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikania a v roku 2009 Začínajúci podnikateľ udeľovanou spoločnosťou Ernst & Young. Jej meno sa spája s úspešnými e-shopmi so spodnou bielizňou, obuvou a doplnkami Saxana.sk, Manpark.sk a Topankovo.sk.

Ivana Molnárová
jej prvým a zároveň stále aktuálnym zamestnávateľom je internetový pracovný portál Profesia.sk. Do firmy nastúpila ako obchodná zástupkyňa, od roku 2010 je výkonná riaditeľka. Nedávno sa pridala do projektu Progresívne Slovensko, ktorý má ambíciu predstaviť víziu krajiny a stať sa politickou stranou.

Veronika Cifrová-Ostrihoňová
je televízna redaktorka a moderátorka, ktorá študovala politológiu a históriu vo Francúzsku aj v New Yorku. Pracuje pre spravodajstvo TV Markíza a od júna 2017 uvádza Talk show SIT DOWN Stories, kde predstavuje inšpiratívne osobnosti.

Barbara Szalaiová
ukázala Bratislave, že na fajnové sa stoja rady aj hodinu. Majiteľka zmrzlinárne Koun, obľúbenej nielen medzi domácimi, ale aj zahraničnými hosťami, sa umeniu tvorby chladenej pochúťky učila priamo v Taliansku. O jej úspechoch svedčí aj to, že portál TripAdvisor vyhodnotil jej zmrzlinu ako jednu z najchutnejších v Bratislave a blog leteckej spoločnosti Ryanair ju dokonca zaradil medzi 14 najlepších zmrzlín v Európe.

Po prednáškach nás čaká networking na bare :)

Podujatie na Facebooku

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach