Podujatie


SUPA: krst albumu "Biele noci"

SUPA: krst albumu "Biele noci"

Čierne dni vystriedajú Biele noci, ktorým kraľuje raper s najlepším flow široko-ďaleko! Dlhoočakávaný album Supu s prvotriednymi textami v produkcii Jozefa Engerera, na ktorom hosťujú skvelí hudobníci ako Vec, Igor Kmeťo, Čavalenky, Refew, Samo Hošek či Laura Weng, pokrstíme u nás! Handlovský dobrý chlapec je späť v plnej sile.  Viac

Čierne dni vystriedajú Biele noci, ktorým kraľuje raper s najlepším flow široko-ďaleko! Dlhoočakávaný album Supu s prvotriednymi textami v produkcii Jozefa Engerera, na ktorom hosťujú skvelí hudobníci ako Vec, Igor Kmeťo, Čavalenky, Refew, Samo Hošek či Laura Weng, pokrstíme u nás! Handlovský dobrý chlapec je späť v plnej sile. Nechajte sa ním  a jeho hosťami z albumu strhnúť na koncerte roka! Spoza mixpultu nás pozdravia párty DJi Shakul a Petijee.

Supa
je popredný slovenský raper, ktorého sila tkvie v premakaných textoch a flow, aký mu môžu ostatní závidieť. Člen dnes už neexistujúcej formácie Moja reč, začal svoju sólovú kariéru albumom Čierne dni, ktorý vyšiel koncom roka 2014. Okrem samotného Supu na ňom počuť   Delika, Veca, Vladimira 518, Slipa, Refewa či Andreasa Imricha. Tento album oceňovaní fanúšikmi aj kritikou získal cenu Radio_Head Award za najlepšiu nahrávku roka v kategórii Hip-Hop / Rap / R'n'B. Čierne dni nasleduje druhý album Biele noci, ktorý po viacerých odkladoch vyšli v auguste na potešenie všetkých, ktorým zachutila sólová tvorba Supu. Ako prvý sa videoklipu dočkal track Kamenné tváre. Supa vo svojej kariére spolupracoval s mnohými poprednými rapermi a hudobníkmi domácej aj českej scény, spomeňme aspoň H16, AMO, Gramo Rokkaz, Veca, Ty Nikdy, Zdenku Prednú či Paru. 

Shakul
začínal pred rokmi ako hip-hopový DJ a promotér v rodnej Trnave. Neskôr začal hrávať popri svojich srdcovkách trueschool a boombap hip-hope aj iné žánre ako funky, disco či lounge & classic afro latin music. Má rád dobrú, neprevarenú hudbu, ktorá je robená od srdca.

Petijee
je beatmaker z vydavateľstiev ajlávmjuzik aj Humble Grooves, ktorého môžeš stretnúť ako sólo producenta a DJa, alebo po boku rappera Eremena. Práve s ním vydal album Únikový východ. Petijee má na konte aj single ako Time, Killing Time Drinking Wine či skladbu Hravosť. Vlani vydal debutový album s názvom Soul Paper Scissors. V minulosti sa zúčastnil Red Bull Music Academy Bass Campu.

Podujatie na Facbooku

Naše tipy


Cirkul'art 2019 - Festival nového cirkusu

Kaštieľský park, Stupava

Festival nového cirkusu v malebnom Kaštieľskom parku v Stupave ponúkne viac ako 75…

Trápite slovnú zásobu a gramatické pravidlá cudzieho jazyka, ale zasekli ste sa na…

Živé múzeum vlastnej histórie! Zoznámte sa s miestom nedotknutým západným svetom a s…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach