Podujatie


Talkshow Také zo života
2

Talkshow Také zo života

Zamierte svoju pozornosť na osobnosti spoločenského a umeleckého života v zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal si posvieti na kariéru aj súkromie tých, ktorí inšpirujú iných a posúvajú svoju profesiu vpred. Jeho hosťami bude herečka a stand-upistka Lujza Garajová-Schrameková, herec a muzikant Dano Heriban a hudobník, spoluzakladateľ Trnavského rádia a riaditeľ Nádvoria Dušan Vančo.  Viac

Dátum (začiatok) podujatia:Zamierte svoju pozornosť na osobnosti spoločenského a umeleckého života v zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal si posvieti na kariéru aj súkromie tých, ktorí inšpirujú iných a posúvajú svoju profesiu vpred. Jeho hosťami bude herečka a stand-upistka Lujza Garajová-Schrameková, herec a muzikant Dano Heriban a hudobník, spoluzakladateľ Trnavského rádia a riaditeľ Nádvoria Dušan Vančo. Čaká nás inšpiratívny večer plný zaujímavých a zábavných momentov, jednoducho také zo života. 

Lujza Garajová-Schrameková
Ešte skôr než dobyla televízne obrazovky vystupovala Lujza v kluboch na stand-upoch, kde pravidelne dávala divákov do kolien svojimi vtipnými postrehmi a zážitkami zo svojho života. Odvtedy prešiel hodný kus času a Lujza začala pravidelne hrávať v populárnych seriáloch a moderovať talentovú šou. Svoj herecký talent však predviedla ešte pred tým, než na ňu zasvietili televízne reflektory. Účinkovala v Radošinskom naivnom divadle či v Túlavom divadle. Aby toho nebolo málo, venuje sa aj spevu. To je ale talent!

Dano Heriban
Trnavský rodák, ktoré ste bežne mohli stretnúť v Čajke. Známy to herec, ktorý sa môže pýšiť až tromi divadelnými ocenenia Dosky. Hrá v Slovenskom národnom divadle ale poznať ho môžete aj z televíznych projektov. Kto chodí do kina, určite si ho pamätá z politického trileru Únos. Dano je však aj úspešný hudobník, ktorý vydal tri albumy: Leporelo, Na jeden dych a pre (nielen) deti Čosi úsmevné. Dano, to je číra energia, príďte sa nabiť! Navyše, večer si ho užijeme aj v úlohe hudobného hosťa. Tu už nie je o čom rozmýšľať.

Dušan Vančo
Mnohí ho poznajú pod umeleckým pseudonymom Foolk aj ako niekdajšieho šéfa Rádia_FM. Dušana, ktorý produkuje hudbu, dnes stretnete skôr v Trnave ako v hlavnom meste. Spoluzakladal Trnavské rádio a je tiež riaditeľom miesta pre súčasnú kultúru Nádvorie. Dušan je lokálpatriot a aj vďaka nemu je Trnava skvelým mestom!

Mário Šmýkal
je mladý novinár, ktorý v súčasnosti pôsobí ako reportér pre denník SME. Venuje sa publicistike a rozhovorom. V roku 2018 získal ocenenie Ligy za duševné zdravie za dlhodobý prínos v oblasti duševného zdravia. Predtým viedol projekt áno! online magazín, písal aj pre MY Hornonitrianske noviny, Čas.sk či Denníka N, bol editorom magazínu Pyré.

Naše tipy


Nu Dance Fest 2019

Bratislava

14. ročník festivalu Nu Dance Fest prinesie do Bratislavy to najlepšie zo súčasného…

Sama pešo z Mexika do Kanady

Bratislava/Banská Bystrica/Trnava/Prešov

Prezývajú ju ženský Forrest Gump a za jej odvahu a vytrvalosť ju obdivujú.…

Zamierte svoju pozornosť na osobnosti spoločenského a umeleckého života v zábavnej talkshow. Charizmatický…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach