Podujatie


Talkshow Také zo života
2

Talkshow Také zo života

Zamierte svoju pozornosť na osobnosti spoločenského a umeleckého života v zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal si posvieti na kariéru aj súkromie tých, ktorí inšpirujú iných a posúvajú svoju profesiu vpred. Jeho hosťami bude herečka a stand-upistka Lujza Garajová-Schrameková, herec a muzikant Dano Heriban a hudobník, spoluzakladateľ Trnavského rádia a riaditeľ Nádvoria Dušan Vančo.  Viac

Zamierte svoju pozornosť na osobnosti spoločenského a umeleckého života v zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal si posvieti na kariéru aj súkromie tých, ktorí inšpirujú iných a posúvajú svoju profesiu vpred. Jeho hosťami bude herečka a stand-upistka Lujza Garajová-Schrameková, herec a muzikant Dano Heriban a hudobník, spoluzakladateľ Trnavského rádia a riaditeľ Nádvoria Dušan Vančo. Čaká nás inšpiratívny večer plný zaujímavých a zábavných momentov, jednoducho také zo života. 

Lujza Garajová-Schrameková
Ešte skôr než dobyla televízne obrazovky vystupovala Lujza v kluboch na stand-upoch, kde pravidelne dávala divákov do kolien svojimi vtipnými postrehmi a zážitkami zo svojho života. Odvtedy prešiel hodný kus času a Lujza začala pravidelne hrávať v populárnych seriáloch a moderovať talentovú šou. Svoj herecký talent však predviedla ešte pred tým, než na ňu zasvietili televízne reflektory. Účinkovala v Radošinskom naivnom divadle či v Túlavom divadle. Aby toho nebolo málo, venuje sa aj spevu. To je ale talent!

Dano Heriban
Trnavský rodák, ktoré ste bežne mohli stretnúť v Čajke. Známy to herec, ktorý sa môže pýšiť až tromi divadelnými ocenenia Dosky. Hrá v Slovenskom národnom divadle ale poznať ho môžete aj z televíznych projektov. Kto chodí do kina, určite si ho pamätá z politického trileru Únos. Dano je však aj úspešný hudobník, ktorý vydal tri albumy: Leporelo, Na jeden dych a pre (nielen) deti Čosi úsmevné. Dano, to je číra energia, príďte sa nabiť! Navyše, večer si ho užijeme aj v úlohe hudobného hosťa. Tu už nie je o čom rozmýšľať.

Dušan Vančo
Mnohí ho poznajú pod umeleckým pseudonymom Foolk aj ako niekdajšieho šéfa Rádia_FM. Dušana, ktorý produkuje hudbu, dnes stretnete skôr v Trnave ako v hlavnom meste. Spoluzakladal Trnavské rádio a je tiež riaditeľom miesta pre súčasnú kultúru Nádvorie. Dušan je lokálpatriot a aj vďaka nemu je Trnava skvelým mestom!

Mário Šmýkal
je mladý novinár, ktorý v súčasnosti pôsobí ako reportér pre denník SME. Venuje sa publicistike a rozhovorom. V roku 2018 získal ocenenie Ligy za duševné zdravie za dlhodobý prínos v oblasti duševného zdravia. Predtým viedol projekt áno! online magazín, písal aj pre MY Hornonitrianske noviny, Čas.sk či Denníka N, bol editorom magazínu Pyré.

Naše tipy


Sláva Daubnerová: UNTITLED

A4 - priestor pre súčasnú kultúru, Bratislava

Sólová pohybovo-vizuálna performancia inšpirovaná dielom fotografky Francescy Woodman a pocitom pominuteľnosti, ktorý fenomén…

Trio MCP – Scartti vs. Contemporary

TICHO a spol., Bratislava

Trio MCP je komorné zoskupenie netradičného inštrumentálneho zloženia – marimba, cimbal a klavír,…

Príbeh osudovej Salome je osobným pohľadom a inšpiráciou viacerých svetových literárnych diel a…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach