Podujatie


Talkshow Také zo života s Adelou a Viktorom

Talkshow Také zo života s Adelou a Viktorom

Strčte svoj zvedavý nos do sveta osobností spoločenského a umeleckého života v spoločnosti zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal pootvára šuplíky od kariéry i súkromia známej partnerskej dvojice Adely a Viktora Vinczeovcov. Čaká nás inšpiratívny večer plný zaujímavých a zábavných momentov, jednoducho také zo života.  Viac

Strčte svoj zvedavý nos do sveta osobností spoločenského a umeleckého života v spoločnosti zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal pootvára šuplíky od kariéry i súkromia známej partnerskej dvojice Adely a Viktora Vinczeovcov, nového primátora Humenného Miloša Merička a ďalších inšpiratívnych hostí. Čaká nás inšpiratívny večer plný zaujímavých a zábavných momentov, jednoducho také zo života.

Adela a Viktor Vinczeovci
Moderátorka, ktorá dokázala ukradnúť šou. Aj takto by sme mohli hovoriť o Adele, ktorá prepísala históriu tohto povolania u nás. Vždy pohotová, zábavná a pripravená si získala srdcia mnohých divákov. Úspechy na televíznych obrazovkách žne aj jej manžel Viktor, ktorý sa venuje prevažne spravodajstvu, i keď aj on okúsil zábavné šou. Dvojica, ktorá na Slovensku patrí medzi najprepieranejšie sa najnovšie vrhla aj do divadelných vôd.

Miloš Meričko
Nový vietor v Humennom, ktorý vyhral v komunálnych voľbách. V jeho životopise však popri verejných funkciách nájdete aj skúseností z povolaní ako ekonóm, občiansky aktivista, novinár či copywriter. Meričko je aj zanieteným športovým fanúšikom. O tom, ktorý šport ho baví najviac, ale aj o tom, ako sa udomácnil v novej práci porozpráva osobne.

Mário Šmýkal
je mladý novinár, ktorý v pôsobí ako reportér pre denník SME a nedávno posilnil aj rady Rádia BETA. Venuje sa publicistike a rozhovorom. Predtým viedol projekt áno! online magazín, písal pre MY Hornonitrianske noviny aj Denník N a bol editorom magazínu Pyré. Organizuje vlastnú talkshow Také zo života. Za svoju prácu získal v roku 2018 ocenenie Ligy za duševné zdravie za dlhodobý prínos v oblasti duševného zdravia.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Eros Ramazzotti

Papp László Budapest Sportaréna, Budapest

Eros Ramazzotti - Vita Ce N’è World Tour
Talianska superstar s novým…

Éva Pataki: Edith a Marlene Réžia: László Méhes a.h. Premiéra: 23. február 2018

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach