Podujatie


Talkshow Také zo života s Adelou a Viktorom

Talkshow Také zo života s Adelou a Viktorom

Strčte svoj zvedavý nos do sveta osobností spoločenského a umeleckého života v spoločnosti zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal pootvára šuplíky od kariéry i súkromia známej partnerskej dvojice Adely a Viktora Vinczeovcov. Čaká nás inšpiratívny večer plný zaujímavých a zábavných momentov, jednoducho také zo života.  Viac

Dátum (začiatok) podujatia:Strčte svoj zvedavý nos do sveta osobností spoločenského a umeleckého života v spoločnosti zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal pootvára šuplíky od kariéry i súkromia známej partnerskej dvojice Adely a Viktora Vinczeovcov. Čaká nás inšpiratívny večer plný zaujímavých a zábavných momentov, jednoducho také zo života.

Adela a Viktor Vinczeovci
Moderátorka, ktorá dokázala ukradnúť šou. Aj takto by sme mohli hovoriť o Adele, ktorá prepísala históriu tohto povolania u nás. Vždy pohotová, zábavná a pripravená si získala srdcia mnohých divákov. Úspechy na televíznych obrazovkách žne aj jej manžel Viktor, ktorý sa venuje prevažne spravodajstvu, i keď aj on okúsil zábavné šou. Dvojica, ktorá na Slovensku patrí medzi najprepieranejšie sa najnovšie vrhla aj do divadelných vôd.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Cirkul'art 2019 - Festival nového cirkusu

Kaštieľský park, Stupava

Viac ako 75 predstavení a exkluzívnych umelcov z rôznych kútov sveta, ktorých ste…

Na koho to slovo padne

Žilina / Banská Bystrica / Trnava

Jedna z najúspešnejších slovenských divadelných hier postavená na pätici oduševnených výkonov prichádza! Predstavenie,…

Pódiové zápasy o najlepší stand-up sezóny! Nekompromisné returny na aktuálne dianie, penaltové kopy…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach