Podujatie


Talkshow Také zo života s Adelou (Trnava)

Talkshow Také zo života s Adelou (Trnava)

Strčte svoj zvedavý nos do sveta osobností spoločenského a umeleckého života v spoločnosti zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal pootvára šuplíky od kariéry i súkromia známej partnerskej dvojice Adely a Viktora Vinczeovcov, syna zakladateľa Esetu a podnikateľa Michalu Trnku a cukrárky a bývalej missky Lucie Gažovej.  Viac

Dátum (začiatok) podujatia:Strčte svoj zvedavý nos do sveta osobností spoločenského a umeleckého života v spoločnosti zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal pootvára šuplíky od kariéry i súkromia známej partnerskej dvojice Adely a Viktora Vinczeovcov, syna zakladateľa Esetu a podnikateľa Michalu Trnku a cukrárky a bývalej missky Lucie Gažovej. Čaká nás inšpiratívny večer plný zaujímavých a zábavných momentov, jednoducho také zo života.

Adela a Viktor Vinczeovci
Moderátorka, ktorá dokázala ukradnúť šou. Aj takto by sme mohli hovoriť o Adele, ktorá prepísala históriu tohto povolania u nás. Vždy pohotová, zábavná a pripravená si získala srdcia mnohých divákov. Úspechy na televíznych obrazovkách žne aj jej manžel Viktor, ktorý sa venuje prevažne spravodajstvu, i keď aj on okúsil zábavné šou. Dvojica, ktorá na Slovensku patrí medzi najprepieranejšie, najnovšie spolu hrá v divadelnej komédií Odchody vlakov.

Michal Trnka
Kultúrno-spoločenské centrum Nádvorie, obľúbená kaviareň Thalmeiner či pekáreň Chlieb náš. To všetko sú v Trnave známe projekty, za ktorými stojí spoločnosť Trnka Investments. My sa zoznámime s mladým podnikateľom z klanu Trnkovcov Michalom, synom zakladateľa známej softvérovej firmy Eset.

Lucia Gažová
Willy Wonka mal továreň na čokoládu, Lucia Gažová má výrobničku tort a koláčov. Lulus bakery vznikla čistej vášne tejto tvrdohlavej slečny, ktorú už dlhšie bavilo piecť a videla dieru na trhu. Už štyri roky spod jej rúk vychádzajú vizuálne aj chuťovo vynikajúce sladké pokušenia, vďaka ktorým je svet krajší.

Mário Šmýkal
je mladý novinár, ktorý v súčasnosti pôsobí ako reportér pre denník SME. Venuje sa publicistike a rozhovorom. Predtým viedol projekt áno! online magazín, písal aj pre MY Hornonitrianske noviny, Čas.sk či Denníka N, bol editorom magazínu Pyré. Organizuje vlastnú talkshow Také zo života.

Podujatie na Facebooku

Naše tipy


Bratislava v pohybe 2018

Bratislava - Ifjú Szivek, A4, MDPOH, SND, Blackbox

22. ročník medzinárodného festival súčasného tanca

Bratislava v pohybe 2018

Ifjú Szivek, A4, MDPOH, SND, Blackbox

22. ročník medzinárodného festival súčasného tanca

Vážení priatelia, nejdete do hôr a túžite zažiť Silvester v meste inak ako…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach