Podujatie


Tepláreň

Tepláreň

Najväčšia LGBT party na Slovensku
UHU Club, Bratislava
Sobota 19. 1. 2019, 23.00 - 5.00
DJs: Tafkanik (UK), Mahogany (US), SA-MU-RAI, Southboy
Vstupné na mieste: 7 eur

Milovaná Tepláreň vám prinesie rok plný dobrodružstiev a nových zážitkov. Príďte si užiť teplý špás na náš OSTROV SLOBODY a PESTROSTI. Zistili sme, že kombo Tepláreň a UHU Club, to je veľká láska. V klube sa vám ľúbi a rovnako aj ľudia z klubu sa tešia na každý žúres s vami. Tento rok sa pokúsime priniesť veľa zaujímavých DJov zo zahraničia, ktorí stoja za cool queer akciami.

Začneme s famóznym DJ menom Tafkanik. Tento talentovaný hudobník s poľskými koreňmi už roky žije v Londýne. Je otcom vychytenej party Homostash! Spoza hraníc dofrčí aj disko kráľovná Mahogany, ktorá pochádza z New Yorku, no aktuálne je doma v Budapešti. Fandíme samozrejme aj domácej scéne, kde máme kvalitných DJov na rozdávanie, tento raz sme vybrali DJov SA-MU-RAI a Southboy. Klasicky fičíme na 2 stageoch. Ten predný bude veselý, plný disca, dobrého popu, melodického housu. Zadný stage tvrďárna s rezkým housom a nadupaným tech-housom.

Vstupenky si môžete kúpiť v predpredaji, čím ušetríte a vyhnete sa čakaniu v rade. V predpredaji je lístok za 4 eurá, na mieste za 7 eur. 

Naše tipy


Cirkul'art 2019 - Festival nového cirkusu

Kaštieľský park, Stupava

Festival nového cirkusu v malebnom Kaštieľskom parku v Stupave ponúkne viac ako 75…

kfQW / ME-SA: MAN SHAPE REVISED 2019 (CZ/NO)

A4 - priestor pre súčasnú kultúru, Bratislava

Čo vnímame ako mužské a mužné? MAN SHAPE REVISED 2019 sa pohráva s…

Queer / techno / vogue / homopunk / dragqueen / peace / love…

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach