Podujatie


Z Bratislavy do sveta- lacno, šikovne, často!

Z Bratislavy do sveta- lacno, šikovne, často!

Praktický návod na lacné cestovanie pre každého.
Jedna z najskúsenejších TOP cestovateliek Českej Republiky príde na Slovensko. Hana Machalová je expertkou na nízkonákladové cestovanie.

Wolfare vám opäť prináša prekvapenie. Jedna z najskúsenejších TOP cestovateliek Českej Republiky príde na Slovensko. Dovolte aby sme vám predstavili Hanu Machalovú, ktorá je expertkou na nízkonákladové cestovanie.

 

Hana Machalová je expertkou na nízkonákladové cestovanie. Ničí mýty o tom, že cestovanie je drahé, časovo náročné a nebezpečné. Dostanete praktický návod, ako priamo z vášho mesta vycestovať rozumne a lacno do celého sveta, kedykoľvek v roku aj keď máme len pár dní dovolenky, rodinu a hlboko do vrecka. Často lieta aj od nás z Bratislavy.

 

Hanka obletela 7x zemeguľu a aj pri zamestnaní navštívi okolo 16 krajín ročne. Bude nám inšpiráciou, ako získať odvahu vydať sa na vlastnú päsť, ako presvedčiť blízkych, že sa bezpečne vrátime domov. Po tejto prednáške sa budete na cestovanie pozerať úplne inak. Zdieľajte túto udalosť so svojími priateľmi. Odporúčame vziať si so sebou Zápisník na poznámky.

 

Informácie o podujatí nájdete TU

Naše tipy


Ktoré sú tri neodpustiteľné kliatby? Akého čarodejníka mal Harry na kartičke vo svojej…

Na koho to slovo padne

Dubnica nad Váhom / Michalovce / Snina / Poprad / Trenčín

Jedna z najúspešnejších slovenských divadelných hier postavená na pätici oduševnených výkonov prichádza!

Anča Pagáčová and other dirty stories

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach